7 patarimai, besiruošiant braziliškai depiliacijai arba depiliacijai vašku

5 Reasons Why You Should Choose Brazilian Waxing

Kaip dažnai ištariate žodžius: „jei tik būčiau žinojusi, jog taip bus…“? Nemalonių staigmenų, bet jau prieš intymaus grožio procedūras, galime padėti jums išvengti. Pateikiame 7 dalykus, kuriuos  besiruošiant braziliškai depiliacijai arba depiliacijai vašku turėtų žinoti kiekviena moteris.

Nusiteikite atvirumui

Jei šalinti plaukelius nusprendėte salone, privalote suvokti, jog su procedūrą atliekančia moterimi dalinsitės savo didžiausiomis paslaptimis. Iki pusės būsite visiškai nuoga, o svetimas žmogus lyg niekur nieko lies jūsų intymiausias vietas. Skamba kiek bauginančiai, tačiau pabandykite į tai pažvelgti kaip į vizitą pas ginekologą ar kitos srities gydytoją.

Užpakalinės dalies depiliacija – neskausminga

Skirtumas tarp Braziliškos bikini depiliacijos ir depiliacijos vašku yra tas, jog pirmuoju atveju plaukeliai šalinami ir nuo užpakalinės dalies. Greičiausiai pagalvojote, jog tai yra labai skausminga, daug ištvermės ir net ašarų reikalaujanti procedūra, tačiau anaiptol. Užpakalinės srities depiliacija nėra skausminga, nes plaukų šalinimo zonoje nėra išsidėsčiusių nervų galūnėlių, tad galite nestresuoti ir rinktis pilną depiliacijos komplektą.

Paskutinis skutimas – ne vėliau kaip prieš 5 dienas

Pieš atliekant bikini zonos depiliaciją, turite leisti plaukams šiek tiek paaugti. Jei ne, vaškas tiesiog neturės už ko užsikabinti ir procedūra nueis perniek.  Tam, kad pasiektumėte norimo rezultato, prieš lemtingąją dieną plaukai turėtų įprastai augti apie savaitę. Geriausia – apie 0,5 cm.

24h. pertrauka nuo sporto ir lytinių santykių

Jei planuojate po depiliacijos romantiškai nustebinti savo antrąją pusę, teks šiek tiek palaukti. Daugelis moterų nežino, tad nesilaiko šios taisyklės, tačiau trintis, prakaitas ar kitas dirginimas sujautrėjusioje bikini zonoje gali iššaukti neigiamą reakciją. Tad verta palaukti bent vieną dieną ir tuomet galite savęs visai nebevaržyti.

Neišvengiamas gėdos jausmas

Be abejonės, ši procedūra retai moteriai teikia malonumą, o prisidedančios aplinkybės, tokios kaip gulėjimas ant kėdės išskėstomis kojomis priešais moterį, tepančią makšties srityje vašką, paverčia situaciją dar labiau nepatogia. Ypač nejaukiai jaučiasi tos merginos, kurios bikini zonos depiliaciją išbando pirmą kartą, tad vienintelis būdas, kuris gali padėti pasijusti geriau – tai atsipalaidavimas ir bandymas užmegzti pokalbį. Nesate pirma, nesate ir paskutinė tokia klientė, tad pabandykite užduoti kelis nesudėtingus klausimus, išsiaiškinti daugiau apie depiliaciją ir 15-20 procedūros minučių nebebus tokios gėdingos.

Jaudinatės? Karštas dušas prieš procedūrą

Jei laukianti depiliacija jums kelia stresą, atsikratykite jo duše. Intymiausių kūno vietų atskleidimas visai nepažįstamam žmogui tikrai gali gąsdinti, tad prieš procedūrą kelias minutes praleidusi duše, tikrai būsite ramesnė ir labiau savimi pasitikinti. Jausitės patogiau, nes žinosite, jog esate švari ir kvepianti.

Dėvėkite patogius medvilninius drabužius

Būtina pagalvoti apie tai, jog ne itin maloniai jausitės ne tik procedūros metu, bet greičiausiai padarinius jausite ir po jos. Tad užtikrinkite savo intymios vietelės komfortą medvilniniais, prakaitą sugeriančiais apatiniais. P depiliacijos oda bikini zonoje gali būti šiek tiek skausminga, patinusi ar paraudonavusi, tad galbūt po procedūros nenorėsite spraustis į siauručius aptemptus džinsus.

Susiję straipsniai: