Mados po kelnaitėmis evoliucija

Yra įvairių nuomonių apie tai – šalinti ar nešalinti plaukus „ten apačioje“. Būtų galima pagalvoti, kad depiliacija bikinio srityje yra naujovė. Bet taip nėra. Istorija rodo, kad žmonės (ne tik moterys, bet ir kai kurie vyrai) šalina plaukus „ten“ šimtus ar net tūkstančius metų.

Mados po kelnaitėmis evoliucija

Nuo neatmenamų laikų moterys kovojo su nepageidautinais plaukais

Jau senovės egiptiečių, romėnų ir graikų meno kūriniai liudija, kad bikinio srities depiliacija buvo plačiai žinoma ir praktikuojama.

Taigi, kodėl plaukelių šalinimas po kelnaitėmis yra toks populiarus bei madingas ir šiandien?

Daugumos depiliacijos priežasčių ištakos yra seksualinės, nors nemažą įtaką daro ir mada bei visuomenės nuostatos:

  • Kiekviena moteris nori gražiai atrodyti su maudymosi kostiumėliu, o nenuskusti plaukeliai, kyšantys iš po kelnaičių tikrai neprideda seksualumo.
  • Moters kūnas sutvertas būti švelnus ir lygus, o plaukelių pašalinimas tarsi suteikia dar daugiau švelnumo.
  • Nebijok ekspermentuoti, jei nori pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir suteikti sau ir savo partneriui daugiau malonumo.
  • Jeigu dirbi maudymosi kostiumėlių ar apatinio trikotažo modeliu, esi profesionali sportininkė (pvz. plaukikė), esi aktorė ar šokėja, tuomet yra šalinti plaukus yra būtina dėl profesinių priežasčių.

Ar Lietuvos moterys taip pat ryžtingai linkusios atsikratyti plaukų gaktos srityje?

Bikini depiliaciją atlieku...

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai:


Bikini depiliacija – tai intymi, didelio diskretiškumo reikalaujanti procedūra. Naudojantis fotoepiliatoriumi tai galima atlikti tiesiog savo namuose, o plaukų šalinimo rezultatas – ilgalaikis.