Ką reikia žinoti atliekant bikini depiliaciją?

Netrukus prasidės atostogų sezonas, vėl lįsime į maudymosi kostiumėlius ir lėksime prie jūros. Moteris visada ir visur nori atrodyti nepriekaištingai, todėl dažna susirūpins ir bikinio srities depiliacija. Taigi, ką reikia žinoti, kad sėkmingai atsikratytume nepageidaujamų plaukučių ir džiaugtumės lygia ir švelnia oda, o ne nustėrtume iš siaubo išvydusios pūlinukus, žaizdas ar bėrimus?

Ką reikia žinoti atliekant bikini depiliaciją?

Bikini srities depiliacijos priemones rinkitės itin atidžiai

Bikinio srities oda yra itin jautri, todėl reikia atidžiai rinktis ir bandyti įvairias depiliacijos priemones – tik taip pažinsite savo kūno odą, toleranciją skausmui. Kas puikiai tiko Jūsų draugei, gali visai netikti Jums ir tik sudirginti jautrią bikinio srities odą. Nevenkite eksperimentuoti, o naujas depiliacijos priemones ir būdus pirmiausia išbandykite ne tokių jautrių kūno vietų – rankų ar kojų.

Vienas populiariausių depiliacijos būdų – skutimosi peiliukai. Rinkitės brangesnius, turinčius kelis skustuvus, o prieš skutimąsi būtinai naudokite skutimosi putas, kurios suminkština plaukus, todėl juos skusti tampa lengviau. Po procedūros depiliuotą vietą patepkite raminančiomis odos priežiūros priemonėmis, kurių sudėtyje nėra spirto ir alergizuojančių medžiagų.

Būkite atsargios, nes naudojant vaško juosteles galite nuplėšti ne tik plaukus, bet ir odos gabaliukus – atsivers žaizdelės ir odoje gali atsirasti pūlinukų. Jautriai odai netiks ir plaukus raunantis epiliatorius – kentėsite ne tik beprotišką skausmą, bet ir įsigysite įaugusių plaukelių problemą. Depiliacija cukrumi taip pat gali sukelti odos paraudimus ar pabėrimus.

Pagrindinis bikini srities depiliacijos tikslas – plaukai negali kyšoti iš maudymuko. Ir atminkite, kad geriausia bikinio sritį depiliuoti iškart po menstruacijų, nes tada mažiausia skauda.

Susiję straipsniai:

Turinčios daugiau kantrybės ir norinčioms ilgalaikės depiliacijos efekto, gali pabandyti plaukus šalinti lazeriu specializuotoje grožio klinikoje. Tai efektyvus ir neskausmingas depiliacijos būdas, tačiau jam reikalingos pakartotinos, bent tris-keturis mėnesius trunkančios procedūros. Norinčios išsaugoti privatumą depiliuodamos savo intymią vietą, gali pamėginti asmeninio naudojimo fotoepiliatorius, kurių veikimo principas panašus į depiliaciją lazeriu.