9 būdai, kaip sumažinti skausmą depiliacijos metu

depiliacija vasku

Plaukelių šalinimo būdų yra daug, bet labai aiškiai juos galima suskirstyti į du segmentus: skausmo nesukeliantys ir prikąsti lūpą priverčiantys būdai. Savaime aišku, jog daugiausia diskomforto sukelia plaukų rovimas. Siekiant palengvinti skausmą kęsti apsisprendusių moterų dalią, pateikiame 9 būdus, kaip šią procedūrą padaryti mažiau skausmingą ir bent kiek efektyvesnę.

1. Pradėkite nuo mažų plotelių

Jei depiliuojate kojas, pradėkite tai daryti nuo kulkšnies. Jei šalinate plaukelius nuo rankų, startuokite su laikrodžio dydžio ploteliais. Žinoma, pradėti niekada nebūna lengva, ypač, jei tai darote pirmą kartą. Taip pat nepadarykite klaidos, vašką tepant ant visos kojos iškart, nes vaškas spės išdžiūti, sukietėti ir taip ne tik pridėsite sau papildomo skausmo, bet ir nepašalinsite plaukelių šaknų.

2. Braziliška depiliacija – atlikite jogą

Jogos metu prasimankštinsite ir tapsite lankstesnė. Kam? O gi tam, kad kuo lankstesnė būsite, tuo lengviau pasieksite norimus plotelius, greičiau baigsite procedūrą ir taip sutrumpinsite skausmo laiką.

3. Atvėsinkite vašką bikini zonai

Kalbant apie intymias vieteles, ten visuomet būtinas subtilumas ir atsargumas. Tai, kas šilta rankai ar kojai, bikini zonos odai bus karšta. Labai karštas vaškas kartu su plaukeliais gali nuplėšti ir dalį odos, tad apsidrauskite nuo papildomo skausmo ir prieš procedūrą šiek tiek atvėsinkite vašką.

4. Vaistai nuo skausmo

Iš visiškai nesvarbu, kokius vaistus suskaudus dančiui, galvai ar kitam nežymiam skausmui slopinti vartojate – galite pamėginti išgerti juos 30 minučių iki depiliacijos. Taip tikrai jausite mažiau plaukų šalinimo skausmo.

5. Nukreipkite savo dėmesį

Atliekant plaukų šalinimo procedūrą, nesikoncentruokite į ją visu 100 procentų – leiskitės būti išblaškoma. Klausykitės muzikos, įsijunkite televizorių ar kaip kitaip išstumkite skausmą iš savo galvos.

6. Gerai nušveiskite odą

Šveitiklis padės atsikratyti negyvos odos ląstelių, kurios gali tapti papildoma kliūtimi raunant plaukelius. Taip pat pastarieji šveitimo metu bus pakelti nuo odos paviršiaus, tad juos pašalinsite greičiau, kartu su šaknimis ir nebereikės kartoti skausmingos procedūros kelis kartus.

7. Plaukas – 0,5 cm. ilgio

Trumpesni nei pusės centimetro plaukeliai dažniausiai pašalinami paliekant plauko šaknį, tad patartina prieš procedūrą juos šiek tiek paauginti. Ilgesni taip pat yra tik nuraunami, sukeliant didelį skausmą, tad efektyviai ir mažiau skausmingai depiliacijai plaukas turi būti paruoštas ir tinkamo ilgio.

8. Šaltas kompresas

Jei jūsų oda yra ypač jautri ir negalite pakelti skausmo, po procedūros nuraminkite ją vėsiu kompresu. Tai gali būti paprasčiausiai šaltas vanduo ar kas nors raminančio, pavyzdžiui tonizuojantis rožių vanduo.

9. Nustokite skusti

Jei pradėjote šalinti plaukelius vašku ar elektriniu epiliatoriumi, pamirškite peiliukus. Nuskustas plaukas paprastai atauga daug storesnis ir sveikesnis, nei buvo prieš tai. Sveikų, stiprių ir storų plaukų rovimas bus kur kas skausmingesnis, nei tų, kurie atauga po išrovimo su šaknimis.

 

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...