Cheminiai depiliatoriai

Cheminės depiliacijos priemonės

Kaip tai veikia? Cheminės plaukų šalinimo priemonės – tai įvairūs depiliaciniai kremai, losjonai ar putos, kurie suardo plaukų proteino struktūrą. Procedūros metu plaukai patepami kremu, o vėliau tiesiog pašalinami kremą nuvalant servetėle ar rankšluosčiu. Atkira cheminių plaukų šalinimo priemonių rūšis yra hormoniniai medikamentai (antiandrogenai), kuriuos pagal receptą skiria gydytojas.

Kiek ilgai plaukai neatauga? Nuo 4 iki 14 dienų.

Pliusai. Naudojantis depiliaciniais kremais plaukų šalinimas trunka trumpai, vos 5-10 minučių.

Minusai. Cheminės priemonės gali paveikti tik plonus plaukelius, todėl jų veiksmingumas yra ribotas. Be to, jose esantys cheminiai preparatai gali sukelti ir alerginę reakciją. Dėl savo specifinės sudėties, depiliaciniai kremai pasižymi ne itin nemaloniu kvapu. Hormonas androgenas yra ne tik plauko augimo stimuliatorius, bet ir neigiamai veikia menstruacinį ciklą ir nėštumą, todėl kartu su antiandrogenais rekomenduojama vartoti ir kontraceptines priemones.

Patarimai. Kad procedūras galėtumėte atlikti saugiai, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją, išsiaiškinkite vartojimo ypatumus ir dozes, susipažinkite su šalutiniais poveikiais.

Kiekvienas plaukelių šalimo būdas turi savo pliusų ir minusų. O kokį būdą renkatės Jūs?

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...