Fotoepiliacija

Fotoepiliacija – plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa (IPŠ)

Kaip tai veikia? Technologija panaši į depiliaciją lazeriu, tačiau fotoepiliacijos metu yra skleidžiami platesnio spektro šviesos impulsai nei lazerio spinduliai (skleidžiamo šviesos impulso bangos spektras yra nuo 400nm iki 1200nm), todėl gydymas laikomas saugesniu.

Kiek ilgai plaukai neatauga? Pašalinti plaukai neatauga metus ar dar ilgiau, vėliau procedūros vėl turi būti kartojamos.

Pliusai. Ilgalaikis depiliacijos efektas pasiekiamas dar greičiau nei depiliacijos lazeriu metu, nes naudojami didesnį paviršiaus plotą turintys šviesos šaltiniai, todėl galima depiliuoti ir didelius odos plotus, pvz., šlaunis, krūtinę. Fotoepiliacijos procedūros yra visiškai neskausmingos, lyginant jas su depiliacija vašku ar epiliacija. Šiuo metu fotoepiliacijos technologija yra tiek ištobulinta, kad jau yra sukurti asmeninio naudojimo fotoepiliatoriai, kuriais gali naudotis ir neprofesionalai, o procedūras tapo saugios, todėl tapo įmanoma fotoepiliacija namuose.

Minusai. Kaip ir depiliacija lazeriu, ši technologija nėra efektyvi šalinant baltus ir žilus plaukus, t.y., neturinčius pigmento.

Patarimai. Prieš fotoepiliacijos procedūrą nuskuskite plaukus – tai užtikrins, kad šviesos impulso energija bus maksimaliai absorbuojama plauko svogūnėlyje.

Kiekvienas plaukelių šalimo būdas turi savo pliusų ir minusų. O kokį būdą renkatės Jūs?

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...