Kokį fotoepiliatorių pasirinkti?

Nepageidaujamų kūno plaukų šalinimas vienu moderniausių būdų – fotoepiliacija – yra visiškai neskausmingas. Be to, šiuolaikiniai fotoepiliatoriai gali būti lengvai ir saugiai naudojami namuose, tad pasirūpinti grožiu dabar yra paprasčiau nei bet kada anksčiau. Elektroninėje parduotuvėje Hairfree.lt galima įsigyti modernų ir patikimą fotoepiliatorių, tačiau šie įrenginiai skiriasi savo parametrais. Aptarkime, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis, kad rastumėte geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

Fotoepiliatoriaus maitinimo tipas

Fotoepiliatorius gali būti maitinamas įkraunamu akumuliatoriumi arba elektra. Maitinimo tipas lemia ir aparato formą, ir naudojimo būdą – įkraunamą fotoepiliatorių galite naudoti visur, pasiimti į kelionę ar sporto klubą. Elektra maitinamo prietaiso naudojimas taip pat patogus, tačiau visada turite pagalvoti apie kištukinį lizdą, o laidas gali riboti naudojimosi patogumą.

Fotoepiliatoriaus blykstės galingumas

Prie kiekvieno aprašymo nurodomas prietaiso galingumas. Kalbant apie fotoepiliatorius tai reiškia optimalų blykstės galingumą – kuo jis didesnis, tuo daugiau šviesos skleidžia blykstė. Nors visi fotoepiliatoriai yra saugūs naudoti namuose ir nesukelia nudegimų, renkantis galingumą rekomenduojama atsižvelgti į kūno plaukų struktūrą, tankį ir atspalvį. Jei dvejojate, visada pasikonsultuokite su pardavėju, kuris patars, koks galingumas būtų tinkamas individualiu atveju. Taip pat galima rasti ir tokių fotoepiliatorių, kurių galingumą galima reguliuoti – tai gana patogu, jei planuojate vienu prietaisu dalintis, pavyzdžiui, su vyru.

Fotoepiliatoriaus šviesos paviršiaus plotas

Gamintojai ir pardavėjai nurodo paviršiaus plotą, kuris lemia ir kaip fotoepiliatorius atrodo, ir procedūros trukmę. Šis parametras nurodo, kokį odos paviršiaus plotą vienu blyksniu pasiekia prietaisas. Kuo šis plotas didesnis, tuo mažiau blyksnių prireiks depiliacijos procedūrai. Žinoma, labai didelio ploto tikėtis neverta – šiuolaikinių fotoepiliatorių šviesos paviršiaus plotas svyruoja nuo poros iki 6 kv. cm.

Papildomi antgaliai

Renkantis fotoepiliatorių, turite nuspręsti, kaip jį naudosite. Ne visi modeliai turi papildomus priedus, kurių prireikia specifinėms zonoms depiliuoti. Bikinio zonos ar veido depiliacija reikalauja subtilumo, tad specialūs priedai leidžia lengviau ir tiksliau pašalinti nepageidaujamus plaukelius.

Fotoepiliatoriaus šviesos šaltinio modulis

Aprašymuose rasite nurodytą ir šį parametrą, kuris gali labai svyruoti: nuo 750 iki 50000 blyksnių. Šis skaičius lemia fotoepiliatoriaus kainą, tad tai gana svarbus apsisprendimo kriterijus. Blyksnių skaičius nurodo fotoepiliatoriaus lempos resursą, tad kuo jis didesnis, tuo ilgiau lempa veiks. Lempos keitimas susijęs su papildomomis išlaidomis, tad pravartu dar prieš perkant apgalvoti, kokį įtaisą pasirinkti.

Fotoepiliatorių pasirinkimas

Modernus ir šiuolaikiškas dizainas, patogus naudojimas ir patraukli kaina suteikia puikią galimybę be skausmo pasirūpinti kūno grožiu. Fotoepiliatoriai yra puikus pasirinkimas norint patogiai ir greitai pasirūpinti odos grožiu be papildomų nemalonių pojūčių. Be to, jei plaukelius šalinate namie, galite ir nemažai sutaupyti – fotoepiliacijos procedūra grožio salone yra atliekama taikant tą pačią technologiją, tačiau grožio specialistų darbas kainuoja brangiau.

Elektroninėje parduotuvėje Hairfree.lt rasite didelį pasirinkimą fotoepiliatorių, kurie skiriasi savo išvaizda ir parametrais, tad įvertinkite juos ir lengvai išsirinksite būtent tai, ko ieškote.