Bikini zonos fotoepiliacija namuose

Švaros ir grožio palaikymas – svarbi užduotis kiekvienai moteriai, o šiuolaikinė higiena neįsivaizduojama be bikini zonos depiliacijos. Nepageidaujamų kūno plaukų šalinimas yra estetinis standartas, kuris padeda užtikrinti puikią kūno išvaizdą ir palaikyti higieną. Deja, bikini zonos plaukų šalinimas dažnai sukelia daugybę neigiamų asociacijų: tai skausmas, nemalonūs pojūčiai po depiliacijos ir kitos problemos. Jautri, plonas šios srities oda yra lengvai sudirginama ir pažeidžiama. Vis dėlto pasirinkimo moterys neturi, ypač artėjant šiltajam sezonui ar vykstant atostogų į šiltus kraštus.

Išeitis, palengvinanti kasdienę plaukų šalinimo rutiną yra fotoepiliatorius. Tai galimybė kūno plaukus pašalinti tiesiog namuose ir be skausmo. Fotoepiliatoriai veikia skleisdami šviesos bangas, tad nesukelia skausmo ir odos dirglumo, o naudoti juos bikini zonai lengva ir paprasta.

Plaukų šalinimas namuose

Bikini zonos depiliacija – gana intymi procedūra, todėl kreiptis į grožio specialistą yra priimtina ne visoms moterims. Juk daug paprasčiau atlikti šią procedūrą namuose. Iš tikrųjų taip galvoja daugelis, tačiau nepasidomėję galimybėmis renkasi odą žalojančius, trumpalaikius ir neefektyvius plaukų šalinimo būdus. Taip ilgainiui šios kūno zonos depiliacija sukelia nemalonias emocijas.

Šalinant plaukus fotoepiliatoriumi yra išvengiama daugybės padarinių, kuriuos sukelia skutimas, plaukelių rovimas epiliatoriumi ar vašku ir kiti depiliacijos būdai. Be to, daugelį priemonių jautriai bikini sričiai reikia naudoti itin atsargiai, o fotoepiliatorius yra universalus, tad puikiai tinka ir šiai sričiai.

Fotoepiliacijos privalumai

Fotoepiliatoriaus naudojimas suteikia daugybę privalumų, ypač depiliuojant bikini sritį:

  • Fotoepiliacija nėra skausminga;
  • Nesukelia plaukelių įaugimo;
  • Nedirgina ir nepažeidžia odos, todėl ji iš karto atrodo puikiai;
  • Saugus naudoti;
  • Patogi forma leidžia patogiai pasiekti net sunkiai prieinamas vietas;
  • Ilgalaikis rezultatas.

Vienas didžiausių fotoepiliatoriaus privalumų – retos procedūros. Pradedant naudoti šį depiliacijos būdą jos atliekamas dažniau, tačiau po pusmečio puikią odos išvaizdą ir glotnumą užtikrina tik kartą per porą mėnesių atliekama depiliacija. O tai juk tik 6 depiliacijos procedūros per metus!

Pasiruošimas fotoepiliacijai namuose

Šalinti plaukelius fotoepiliatoriumi nesudėtinga, todėl ir pasiruošimas yra itin paprastas. Paprasčiausiai nuplaukite odą šiltu tekančiu vandeniu, panaudokite švelnų muilą. Nusausinkite sritį, kurią depiliuosite. Jei plaukeliai ilgesni, pašalinkite juos skustuvu. Ir pasiruošimas baigtas!

Svarbu žinoti tai, kad fotoepiliacijos procedūras patogu planuoti. Prieš fotoepiliaciją reikėtų savaitę vengti saulės šviesos, deginimosi, o būnant atvirame ore naudoti apsauginius kremus su SPF. Pašalinti plaukelių nuo įdegusios odos fotoepiliatoriumi nepavyks, tad šios taisyklės būtina laikytis. Taip pat reikėtų vengti saulės šviesos ir keletą dienų po fotoepiliacijos, taip pat neskubėti į pirtį, sauną ar baseiną.

Po procedūros

Po fotoepiliacijos procedūros galite naudoti tas kosmetikos ir higienos priežiūros priemones, kurias naudojate įprastai. Jei jose yra agresyviai veikiančių ingredientų, geriau keletą dienų palaukite, priešingu atveju jos gali sudirginti odą. Pirmosios dienos po fotoepiliacijos taip pat nėra tinkamas laikas išmėginti naujus produktus – naudokite tik tai, ką jau išbandėte ir kas tinka jūsų odai.

Po bikini zonos fotoepiliacijos keletą dienų venkite aktyvaus fizinio krūvio, itin aptemptų drabužių. Geriausia rinktis natūralių medžiagų, orui laidžius ir švelnius apatinius. Taip užsitikrinsite didžiausią patogumą ir minimalizuosite odos sudirginimo riziką.

Jei tarp pirmųjų procedūrų susidariusios pertraukos metu prireiks pašalinti plaukelius, visada naudokite skustuvą – taip mažiau sudirginsite odą. Tik keletas procedūrų ir galėsite ilgam pamiršti nemalonias ir skausmingas plaukų šalinimo procedūras!