Kada geriausias laikas ilgalaikei depiliacijai?

fotoepiliacija vasara

Jei planuojate nereikalingus plaukelius pašalinti ilgam ar net visam laikui, turėtumėte žinoti, kad pats geriausias metas ilgalaikiam plaukų šalinimui lazeriniu arba fotoepiliacijos (kai naudojami fotoepiliatoriai) būdu – žiema! Šalutinio poveikio rizika sumažėja, taigi procedūra tampa saugesnė, o ir skausmingi pojūčiai, kuriuos jaučia kai kurios moterys, būna mažesni!

Kada geriausias laikas ilgalaikiam plaukelių šalinimui?Jei dar svarstėte ir atidėliojote šį sprendimą, o orams atšilus svajojate turėti lygią ir glotnią odą, žinokite, kad geriausias metas šalinti plaukelius – būtent dabar! Juk vienu kartu plaukelių pašalinti nepavyks, taigi visai procedūrai prireiks kelių mėnesių.

Žiemą mūsų oda natūraliai pašviesėja, taigi ir tamsios spalvos pigmento melanino joje sumažėja. Tuo tarpu plaukeliuose esantis melaninas niekur nedingsta. Tokiu būdu sukuriamas tobulas kontrastas tarp odos ir plaukelių, leidžiantis lazeriui veikti kur kas efektyviau.

Jautresnėms moterims turėtų būti svarbus faktas, kad šviesi oda ne taip skausmingai reaguoja į lazerio spindulio impulsus. Taip nutinka dėl to, kad plaukelyje esantis melaninas tarsi sugeria visą spindulį ir oda jo neabsorbuoja.

Dar vienas žiemos privalumas – mažesnis tiesioginės saulės šviesos ir UV spindulių kiekis. Vasaros metu šie spinduliai gali įtakoti šalutinius lazerinės epiliacijos efektus (3-4 savaites prieš procedūrą ir po jos degintis saulėje nepatartina).

Dauguma moterų svajoja nusimesti žieminius drabužius ir drąsiai demonstruoti savo tobulą odą. Tik dažniausiai per ilgai delsia ir susigriebia tik tuomet, kai orai jau būna atšilę. Nebedelskite ir imkitės plaukelių šalinimo jau dabar.

Susiję straipsniai:

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...