Olimpiniai atletai renkasi ilgalaikį plaukų šalinimą

depiliacija sporte

Mūsų olimpietės Austros Skujytės varžovė Londono olimpinėse varžybose britė Louise Victoria Hazel neseniai paskelbė, kad besiruošdama sportinėms kovoms atliko ilgalaikę viso kūno depiliaciją lazeriu. Plaukus šalina ir kiti atletai – lengvaatlečiai, plaukikai, komandinių sporto šakų atstovai – ne tik moterys, bet ir vyrai.

Louise Victoria Hazel

Louise Victoria Hazel: „atsikračiusi nepageidautinų plaukelių galėsiu kovoti labiau pasitikėdama savo jėgomis“

Yra keletas priežasčių, kodėl profesionalūs sportininkai atlieka ilgalaikį plaukų šalinimą profesionaliose grožio klinikose ar naudodami buitinius fotoepiliatorius tiesiog savo namuose.

Grožis. Į sportininkus, dalyvaujančius olimpinėse žaidynėse, bus nukreiptas milijonų sporto aistruolių dėmesys visame pasaulyje. Todėl atletai, o ypač moterys, kurios paprastai dėvi trumpą, kūną išryškinančią sportinę aprangą, visiškai nenori, kad jas įsidėmėtų apžėlusiomis pažastimis ar iš po bikini styrančiu plaukų kuokštu.

Sportiniai rezultatai. Pašalinti kūno plaukai gali pagerinti net ir kūno aerodinamines savybes – profesionaliame sporte gali būti svarbi net ir milisekundė. Be to, sportininkai gali nekvaršinti savo galvos dėl nepageidaujamų plaukelių skutimo, susikoncentruoti tik į sportinius rezultatus ir parodyti viską sugeba ir dėl ko rengėsi visus ketverius metus.

O lauko septynkovė yra itin didelės koncentracijos reikalaujanti sporto šaka – varžybos trunka net 2 dienas.

Kiekvienas septinkovės atletas išbando savo jėgas šiose rungtyse:

  • 100 m barjerinis bėgimas
  • Šuolis į aukštį
  • Rutulio stūmimas
  • 200 m bėgimas
  • Šuolis į tolį
  • Ieties metimas
  • 800 m bėgimas

Jeigu Jūs būtumėte sportininkė ir Jums tektų dalyvauti Olimpinėse žaidynėse, kuriais plaukais „pasirūpintumėte“ pirmiausia?

Pirmiausia plaukus šalinu...

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai: