Fotomodelius gelbsti ilgalaikis plaukų šalinimas

Fotomodeliams tenka nuolat būti dėmesio centre, todėl jos pastoviai jaučia visuomenės spaudimą atrodyti nepriekaištingai bet kur ir bet kada. Juk netikėtai gali užklupti paparaciai, gali tekti dalyvauti iš anksto neplanuotoje fotosesijoje ar renginyje. Taigi, kokius plaukų šalinimo būdus modeliai naudoja ir kokius pasiekia rezultatus? Ši patirtis gali būti įdomi ir naudinga daugeliui iš mūsų.

Fotomodelius gelbsti ilgalaikis plaukų šalinimas

Modelius kamuoja toks pats nerimas dėl nepageidaujamų plaukų, kaip ir kiekvieną iš mūsų

Nors daugelis modelių sėkmingai naudoja ilgalaikius plaukų šalinimo metodus – depiliaciją lazeriu ar intensyvia pulsine šviesa (fotoepiliaciją), tačiau ne visos yra linkusios dalintis savo patirtimi viešai, nes tai pakankamai intymūs dalykai. Dėl to šiek tiek gaila, nes pozityvūs garsių žmonių atsiliepimai paskatintų ir daugelį kitų moterų (ir vyrų) pasekti jų pavyzdžiu.

Alyssa Milano yra viešai prisipažinusi, kad šalina plaukus lazeriu ir nors jai iš pradžių šios procedūros jai pasirodė skausmingos, tačiau pasiektas rezultatas atsvėrė visą patirtą diskomfortą. Alyssa turi tamsius plaukus, todėl ji yra ideali depiliacijos lazeriu procedūrų klientė, o norimą rezultą pasiekia su mažesniu procedūrų skaičiumi.

Kim Kardashian taip pat yra atvira dalindamasi savo patirtimi plaukų šalinimo srityje. Vėlgi, ji turi tamsius plaukus, kurie yra dėkingi depiliacijos lazeriu procedūroms, tačiau net tos garsenybės, kurių plaukai šviesesni, o oda tamsesnė, taip pat pasiekia puikių rezultatų, nors tam ir prireikia atlikti šiek tiek daugiau depiliacijos lazeriu ir fotoepiliacijos procedūrų.

Modeliai paprastai pačios pirmos išbando įvairias grožio pramonės naujienas, todėl į jų kritišką nuomonę visada labai atidžiai įsiklausoma. Tačiau depiliacija lazeriu ir fotoepiliacija jau yra plačiai naudojamos technologijos nebe pirmus metus ir jau nebėra prabangi egzotika, kokia buvo prieš keletą metų. Šiuo metu šios technologijos tiek ištobulėjo ir atpigo, kad jau gali būti atliekamos ne tik specializuotame salone, bet ir tiesiog savo namuose, be jokių profesionalių įgūdžių.

Susiję straipsniai: