Plaukuotų kojų klubas – už ar prieš?

tumblr_njmguk18vp1qbjypto1_540

Kiek laiko per savaitę skiriate kojų skutimui ar kitam nepageidaujamų plaukų šalinimo būdui? Kiek valandų tai sudaro per mėnesį? O per metus? Manote, jog jums to visai nereikia? Tuomet galite jungtis prie plaukuotų kojų klubo (angl. Hairy Legs Club).

Praėjusią vasarą ypač išpopuliarėjęs moterų judėjimas, per metus neprarado pozicijų, o šią vasarą žada grįžti su trenksmu. Norint pabrėžti moters natūralios prigimties grožį, laisvę nuo primestų standartų, nemaža dalis moterų visame pasaulyje nustojo šalinti kojų plaukus. Maža to, internete jos dalijasi savo plaukuotų kojų nuotraukomis ir didžiuojasi savo natūraliu grožiu.

tumblr_naq0nlxkaS1qbjypto1_1280

Tinklaraščio įkūrėja pakankamai aiškiai deklaruoja poziciją skeptikų atžvilgiu ir lankytojus iš karto perspėja, jog sukurta platforma – tai pozityvi erdvė. „Iš tikrųjų, jei nerandate jokio geresnio užsiėmimo, nei įžeidinėti tiek savo išvaizda pasitikinčius žmones, jog jie gali savo kūno nuotraukomis dalintis internete, tuomet jums tikrai reikia susirasti naudingos veiklos. Niekas jūsų neverčia čia ateiti ir žiūrėti šias nuotraukas. Tad pradėkite gyventi (angl. Get a life)“.

tumblr_n9rccsfk4X1qbjypto1_500

Nors nuomonių apie kojų nedepiliuojančias moteris yra įvairių, prie plaukuotų kojų judėjimo jungiasi ir savo mylimosioms paramą reiškiantys vyrai. Štai vieno jų komentaras: „Šios ekstremaliai plaukuotos kojos – mano žmonos ir mums abiems tai labai patinka. Nėra nieko nuostabiau, kaip būti savimi ir neklausyti aplinkinių nuomonės. Visuomenės kuriamos taisyklės yra visiškai nesvarbios, svarbiausia būti savimi ir tuo mėgautis!“.

O ką apie šią naują grožio sampratą manote jūs?

tumblr_njlp8nkoq31qbjypto1_1280

tumblr_n9u0ssMuur1qbjypto1_1280

tumblr_ndhaaz4pUI1qbjypto1_1280

tumblr_ngoxpt8W1F1qbjypto1_1280

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai: