Kiek per gyvenimą sugaištama laiko skutant kojas?

Ar žinote, kiek valandų moterys sugaišta skusdamos nepageidaujamus kojų plaukus? Pešiodamos antakius? Pudruodamos ir tepdamos maskuojančiais kremais įvairias veido dėmeles ir spuogelius?

Kiek per gyvenimą sugaištama laiko skutant kojas?

Garsus modelis Chrissy Teigen prisipažino, kad jai tenka kojas skusti du kartus per dieną, nes jos plaukai labai greitai auga

Kartais atrodo, kad tai trunka visą amžinybę. Tačiau Didžiojoje Britanijoje atlikta apklausa tiksliai atskleidė kiek valandų įvairiems grožio ritualams moterys sugaišta… ir kaip smarkiai nekenčia visų šitų grožio procedūrų.

Vidutiniškai per savo gyvenimą kiekviena moteris praleidžia 72 valandas skusdama savo kojas, o tai apytiksliai sudaro 1728 valandas. Negana to, plaukų skutimą moterys išrinko pačia nekenčiamiausia iš visų kasdieninių grožio procedūrų – net 35 proc. apklausos dalyvių ši procedūra buvo atgrasesnė nei kitos (pvz. šukuosenos tvarkymas, lūpų dažymas).

Tikriausiai plaukų skutimas pelnė tokią moterų nemalonę dėl to, kad ši procedūra iš tiesų sukuria laiko švaistymo pojūtį – dauguma žmonių net nepastebės nuskustų kojų, o plaukeliai vėl ataugs net nespėjus mirktelti. Taigi, natūralu, kad kyla klausimas ar verta tam per gyvenimą sugaišti 1728 valandas?

Žinoma, šis laikas gali kiekvienos moters atveju skirtis, nes skaičiavimai buvo paremti prielaida, kad viena skutimosi procedūra trunka 4 minutes ir yra atliekama 6 kartus per savaitę.

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai: