Fotoepiliacija – alternatyva vaškui ir skustuvui

fotoepiliacija alternatyva peiliukams

Atsisveikinti su nepageidaujamais kūno plaukais, kurie įauga, sudirgusia oda ir dažnomis depiliacijos procedūromis – kiekvienos merginos svajonė. Ir fotoepiliacija namuose yra atsakymas į visus klausimus, susijusius su plaukų pašalinimu. Tai aktuali tema tiek vyrams, tiek moterims, nes fotoepilaitorių gali naudoti visi.

Jei niekada nemėginote fotoepiliacijos, tikriausiai sunkiai įsivaizduojate, kaip patogu yra nuolat nesukti galvos dėl plaukelių, neplanuoti nuolatinio jų skutimo ar depiliavimo vašku. Su fotoepiliatoriumi pasiekiami puikūs rezultatai, kuriems palaikyti tereikia vienos procedūros per du mėnesius. Dėl retesnių depiliacijos procedūrų sutaupytą laiką galite praleisti tikrai maloniau, nei šalinant nepageidaujamus plaukelius!

Kūno plaukų turime visi, o jų šalinimas yra visuotinai priimtas standartas. Dėl šios priežasties visos moterys šalina nepageidaujamus plaukelius, tik vienos pasirenka efektyvesnius, o kitos – ne tokius efektyvius depiliacijos būdus. Iš tikrųjų daugelis moterų, ieškodamos geriausio varianto, yra išmėginusios ne vieną depiliacijos būdą, tačiau juos visus vienija nusivylimas. Trumpalaikis rezultatas, skausmingas procesas ir neigiami padariniai odai yra tai, dėl ko depiliacija visada sukelia neigiamas emocijas. Tačiau tik ne su fotoepiliatoriumi – išmėginkite šį įrenginį ir jūsų požiūris į kūno plaukų šalinimą pasikeis kardinaliai.

Fotoepiliatorius skleidžia šviesos bangas, kurios tikslinėje vietoje virsdamos šiluma pašalina plaukelius. Taigi, jokio skausmo, tik šiluma ir tik akimirką. Jei dar stinga drąsos išmėginti šį puikų specialistų išradimą, turime pasakyti, kad fotoepiliatorių naudoti namuose yra visiškai saugu. Prietaisas specialiai sukurtas taip, kad nenudegintų odos ir veiktų efektyviai, be to, daugelis fotoepiliatorių turi specialią apsaugą, kuri neleidžia netyčia apšviesti akių ar kitų jautrių kūno vietų. Taigi, atliekant procedūrą namuose, paveiksite plaukelius tiksliai tose vietose, kuriose tai yra reikalinga.

Pirmąjį kartą naudoti fotoepiliatorių iš tikrųjų gali būti nedrąsu, juk visi šios depiliacijos būdo privalumai skamba tarsi nepasiekiama svajonė. Vis dėlto tai tiesa, tad susipažinkite su instrukcija, suplanuokite pirmąsias procedūras ir imkitės darbo. Truputis kantrybės tikrai atsipirks, nes jau po pusmečio galėsite džiaugtis ne tik puikiai atrodančia oda be plaukelių, bet ir ilgais tarpais tarp depiliacijos procedūrų – tai labai patogu ir praktiška.

Fotoepiliatoriaus pirkimas – puiki investicija, kurios tikrai nesigailėsite. Aptarkime svarbiausius privalumus:

– Skausmas yra bet kokio depiliacijos būdo palydovas, tačiau naudojant fotoepiliatorių jo nėra – viskas, kas gali būti juntama, tai momentinis dilgčiojimas, šiluma;

– Kaina yra tas kriterijus, kuris kartais atbaido nuo fotoepiliatoriaus pirkimo. Vis dėlto palyginti su depiliacija grožio salone ar nuolatiniu vienkartinių depiliacijos priemonių pirkinėjimu, tai pigus depiliacijos būdas. Be to, kokybiškas fotoepiliatorius patikimai tarnaus ne vienerius metus, tad truputį investuoti tikrai verta;

– Jokių randų, įaugusių plaukelių ar sudirgusios odos – fotoepiliatorius veikia tik odos paviršiuje ir nusitaiko tiksliai į plauko svogūnėlį, tad oda nėra paveikiama. Tai itin naudinga, jei plaukelius šalinate nuo veido – oda iškart po procedūros atrodo puikiai;

– Fotoepiliatorių sėkmingai naudoti gali ir moterys, ir vyrai. Jis tinka plaukeliams nuo įvairių kūno vietų šalinti, švelniai veikia net ir tose zonose, kuriose oda yra plona ir jautri. Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kurių oda jautri ir lengvai sudirgsta;

– Ilgai neataugantys plaukeliai labai palengvina gyvenimą. Pirmiausiai fotoepiliacijos procedūras reikia atlikti kas porą savaičių, vėliau – kas mėnesį, o po pusmečio pakanka palaikomosios procedūros kartą per du mėnesius. Tai išties labai patogu!

Išbandykite fotoepiliatorių ir tarkite sudie vaško juostelėms ar skustuvams.