Kuo ypatingas brangiausias pasaulyje skustuvas?

Šiais metais pradėtas gaminti brangiausias pasaulyje, net 100 000 JAV dolerių kainuojantis skustuvas „Iridium Zaffiro“ sukėlė didžiulį žiniasklaidos susidomėjimą visame pasaulyje. Prabangus skustuvas, kuris pagamintas iš pačio kiečiausio žemėje randamo metalo iridžio, Times žurnalo net buvo išrinktas vienu iš 50 svarbiausių išradimų šiais metais, taigi, pasižvalgykime kuo jis yra toks ypatingas.

Kuo ypatingas brangiausias pasaulyje skustuvas?

Skustuvas „Iridium Zaffiro“ kainuoja net 100 000 JAV dolerių.

Visų pirma, nuvilia jo išvaizda. Nors teigiama, kad „Iridium Zaffiro“ panaudoti varžteliai yra pagaminti iš platinos, jis inkrustuotas safyru, o jonizuotomis dalelėmis apdoroti ašmenys yra net 5000 kartų plonesni už žmogaus plauką, visgi skustuvo dizainas yra labiau panašus į eilinį Gillete skustuvą su keičiamais peiliukais, nei į 100 000 JAV dolerių kainuojantį ir išskirtine prabanga dvelkiantį „žaisliuką“.

„Iridium Zaffiro“ žada, kad nuskus taip švariai, kaip tik įmanoma, tačiau tuo irgi sunku patikėti, nes skustuvas turi tik du peuliukus, tuo tarpu eilinis skustuvas su keičiamais ašmenimis turi tris ar net keturis peiliukus. Taip pat žadama, kad antialerginės savybės, kuriuo pasižymi iridis apsaugos nuo bet kokios alerginės odos reakcijos skutimosi metu, tačiau dar neteko girdėti, kad alergiją skutantis sukeltų ir eilinis skustuvas.

Skustuvo „Iridium Zaffiro“ gamintojas, JAV kompanija „Bright Light Ventures“ suteikia garantiją, kad šio skustuvo peiliukai neatšips 10 metų, tačiau net jei ir kasdien naudojant vis naujus 4 ašmenų Gillette Fusion Power Proglide peiliukus, per tą patį laiką išleis peiliukams bus išleista vos dešimtadalis nuo 100 000 JAV dolerių.

Taigi, „Iridium Zaffiro“ gali sudominti tik tą viskuo pertekusį vyrą, kurį jau supa visa pasaulyje įmanoma prabanga, o ir iki pilnos laimės trūksta tik skustuvo už 100 000 JAV dolerių.

Susiję straipsniai: