Aknės (spuogų) gydymo būdas be antibiotikų

LED sviesa aknes gydymui

Didėjantis bakterijų atsparumas antibiotikams – viena svarbiausių sveikatos problemų pasaulyje. Delsimas veikti dabar, reiškia stipriai sumažėjusias pacientų gydymo galimybes ateityje. Šiuo metu visos Europos šalys pripažįsta neracionalaus antibiotikų vartojimo problemas ir yra pasirengusios su šiais iššūkiais kovoti kartu.

Aknės (spuogų) gydymo būdas be antibiotikų

Spuogu (aknės) gydymas be antibiotikų, naudojant LED diodų fototerapiją – prieš LED fototerapijos procedūras ir po 3 mėn. gydymo kurso

Paprastai ir aknės gydimui skiriami antibiotikai. Tokį gydymo būdą ne tik lydi bendrai padidėjęs organizmo bakterijų atsparumas įvairiems antibiotikams, bet ir įvairūs nepageidaujami reiškiniai: antibiotikai naikina gerąsias žarnyno bakterijas, kai kurioms moterims po antibiotikų vartojimo išsivysto makšties grybelis, vaistai gali pakenkti vaisiui nėštumo metu.

Šviesos diodų (LED – Light Emitting Diods) fototerapija – neinvazyvus ir efektyvus spuogų gydymas šviesa, nenaudojant jokių antibiotikų. Aknę (paprastuosius spuogus) sukelia Propionibacterium acnes bakterijos, kurios gamina šviesai jautrias medžiagas – porfirinus.

Silk’n Clear šviesos diodų skleidžiamos mėlynos šviesos bangos ilgis tiksliai sutampa su porfirinų jautrumu šviesai (420-470 nm). Porfirinai, absorbuodami šią šviesos energiją išskiria laisvą intraląstelinį deguonį, kuris sunaikina Propionibacterium acnes bakterijas. Nelieka bakterijų, mažėja ir uždegiminis procesas.

Aknės gydymas su Silk’n Clear – tai modernus, asmeninio naudojimo fototerapijos prietaisas, skirtas naudoti namuose. Geriausių spuogų gydymo rezultatų galima tikėtis, praėjus 3 -12 savaičių po rekomenduojamo procedūrų kurso.

Mediciniškai aknė apibrėžiama kaip odos riebalinių liaukų sutrikimas. Ši odos problema dažnai pasireiškia ir po plaukų šalinimo procedūrų – juos skutant, atliekant depiliaciją vašku ar cukrumi, raunant epiliatoriumi – į atsivėrusias odoje mikro žaizdeles patenka bakterijos ir sukelia uždegimą.

Susiję straipsniai:

Kai vargina aknė, dažnai pasireiškia ir psichologinės problemos: nevisavertiškumo jausmas, kompleksai dėl spuogų, baimė.