Riebalų deginimo prietaisas Silk'n Lipo

Kodėl žiemą plaukeliai tampa storesni ir šiurkštesni

Vienintelė sąsaja tarp šaltojo žiemos laiko bei storesnių ir šiurkštesnių plaukelių galėtų būti… maža kai kurių moterų nuodemė.  Prisipažinkite: juk ir jūs, slėpdamos savo kūną nuo šalčio po daugybe sluoksnių, kartais praleidžiate pro akis ūgtelėjusius plaukelius – tokia prabanga vasarą negali būti įsivaizduojama! Galima į tai žiūrėti kaip į apsileidimą, tačiau kur kas geriau ilgesnį bei šiurkštesnį „kailiuką“ vertinti kaip pasirengimą ilgalaikei depiliacijai.

stori plaukai

Būtent žiema ir yra tinkamiausias metas depiliacijai.

  • Pirmąją priežastį tikriausiai jau atspėjote: tokiems metodams kaip depiliacija vašku, depiliacija cukraus pasta bei fotoepiliacija reikia, jog plaukeliai pasiektų atitinkamą ilgį. Priminsime: depiliacijai vašku/cukraus pasta plaukeliai turi siekti bent 5 mm, fotoepiliacijai – 2-3 mm. Vasarą toks „augmenijos“ puoselėjimas pareikalauja nemažai valios pastangų, tuo tarpu žiemą jokio diskomforto nėra.
  • Žiemą tarp odos ir plaukelių atsiranda didesnis kontrastas: pašviesėjusioje odoje melanino pigmento sumažėja, tuo tarpu plaukeliuose jo kiekis nesikeičia. Šią tendenciją lemia tai, jog plaukelių šalinimas lazeriu žiemą duoda efektyvesnį rezultatą: minėtas kontrastas suaktyvina spindulių veikimą.
  • Siekiant išvengti pigmetinių dėmių atsiradimo, prieš ir po (apie 3-4 savaites) lazerinės depiliacijos, rekomenduojama saugotis tiesioginių UV spindulių. Žiema, vėlgi, šiuo atveju taip pat yra paranki.

koju-plaukeliai

Perbraukus ranka per šiurkščius kojų plaukelius net nupurto? Nusiraminkite: juk žiema yra tas metas, kai pamiršusios visus kompleksus ir diskomfortą, galime auginti plaukelius iki reikiamo ilgio. O tada – šalinti plaukelių ilgam laikui. Žiemą pagyvenusios su storesniais ir šiurštesniais plaukeliais, atšilus orui, kai atidengiama daugiau kūno, galėsime džiaugtis lygia ir švelnia oda.