Kodėl žiemą plaukeliai tampa storesni ir šiurkštesni

Vienintelė sąsaja tarp šaltojo žiemos laiko bei storesnių ir šiurkštesnių plaukelių galėtų būti… maža kai kurių moterų nuodemė.  Prisipažinkite: juk ir jūs, slėpdamos savo kūną nuo šalčio po daugybe sluoksnių, kartais praleidžiate pro akis ūgtelėjusius plaukelius – tokia prabanga vasarą negali būti įsivaizduojama! Galima į tai žiūrėti kaip į apsileidimą, tačiau kur kas geriau ilgesnį bei šiurkštesnį „kailiuką“ vertinti kaip pasirengimą ilgalaikei depiliacijai.

stori plaukai

Būtent žiema ir yra tinkamiausias metas depiliacijai.

  • Pirmąją priežastį tikriausiai jau atspėjote: tokiems metodams kaip depiliacija vašku, depiliacija cukraus pasta bei fotoepiliacija reikia, jog plaukeliai pasiektų atitinkamą ilgį. Priminsime: depiliacijai vašku/cukraus pasta plaukeliai turi siekti bent 5 mm, fotoepiliacijai – 2-3 mm. Vasarą toks „augmenijos“ puoselėjimas pareikalauja nemažai valios pastangų, tuo tarpu žiemą jokio diskomforto nėra.
  • Žiemą tarp odos ir plaukelių atsiranda didesnis kontrastas: pašviesėjusioje odoje melanino pigmento sumažėja, tuo tarpu plaukeliuose jo kiekis nesikeičia. Šią tendenciją lemia tai, jog plaukelių šalinimas lazeriu žiemą duoda efektyvesnį rezultatą: minėtas kontrastas suaktyvina spindulių veikimą.
  • Siekiant išvengti pigmetinių dėmių atsiradimo, prieš ir po (apie 3-4 savaites) lazerinės depiliacijos, rekomenduojama saugotis tiesioginių UV spindulių. Žiema, vėlgi, šiuo atveju taip pat yra paranki.

koju-plaukeliai

Perbraukus ranka per šiurkščius kojų plaukelius net nupurto? Nusiraminkite: juk žiema yra tas metas, kai pamiršusios visus kompleksus ir diskomfortą, galime auginti plaukelius iki reikiamo ilgio. O tada – šalinti plaukelių ilgam laikui. Žiemą pagyvenusios su storesniais ir šiurštesniais plaukeliais, atšilus orui, kai atidengiama daugiau kūno, galėsime džiaugtis lygia ir švelnia oda.