Kaip paskatinti plaukelių augimą – antakiai, blakstienos, daili šukuosena

Amžina moterų problema: plaukai auga ne ten, kur turėtų! Jei besikalantys plaukeliai bikini zonoje ar ant kojų varo į neviltį, tai greitai augantys plaukai, blakstienos bei antakiai dažniausiai vertinami kur kas palankiau. Bet jei pastarieji kaip tyčia stovi vietoje? Yra du variantai: nieko nedaryti ir kaltinti nelemtą genetiką arba ieškoti būdų, kaip suintensyvinti plaukelių augimą.

stiprus-sveiki-plaukai

Galima apsieiti ir be chemijos!

Per iššokančius reklaminius langus tuoj bus nebeįmanoma naršyti internete. Tarp siūlomų stebuklingų preparatų neabejotinai galima rasti ir įvairia forma pateikiamų gaminių, skirtų plaukų stiprinimui bei augimo skatinimui. Prieš spausdami apmokėjimo mygtuką, pagalvokite, ar jau išbandėte pakankamai natūralių metodų? Tai gali padėti ne tik sutaupyti, bet ir apsisaugoti nuo galimo šalutinio poveikio.

Masažas

Masažo metu suaktyvinama kraujotaka – taip stimuliuojamas plauko augimas. Kasdien nepatingėkite masažuoti galvos odos: tai galite atlikti tiesiog rankomis, darydami specialius judesius. Masažuodami antakius, naudokite plaukelių augimo skatinimui skirtus aliejus ar natūralias kaukes – taip išgaunamas dvigubas efektas.

Natūralios priemonės

Internete bei kitose visuomenės informavimo priemonėse gausu receptų, kaip puoselėti savo grožį natūraliomis priemonėmis. Rinkitės tokius natūralius aliejus kaip ricinų, migdolų, persikų ar varnalėšų. Šie gali būti naudojami tiek vieni, tiek ir maišomi su kitais ingredientais (ricinų aliejus+romas, ricinų aliejus+alyvuogių aliejus ir kiti deriniai). Šios priemonės yra universalios – tinkamos plaukų, blakstienų bei antakių augimo skatinimui. Jei  aktualu kuri nors viena sritis, pavyzdžiui norite kuo greičiau džiaugtis tankesniais antakiais, ieškokite būtent jos puoselėjimui skirtų receptų (tarp kitko, antakių augimą itin skatina medetkų užpiltinės kompresas).

plauku-stiprinimas

Svarbiausia – organizmo stiprinimas iš vidaus

Nepasakysime nieko naujo: nesvarbu, kaip bepuoselėtume savo išorę, rezultatai nedžiugins, jei pamiršime organizmą papildyti reikiamomis medžiagomis. Pilnavertė mityba sustiprins ne tik plaukus, bet ir nagus, pagrąžins odą, sustiprės imunitetas. Tiesiogiai plaukų augimą įtakoja B grupės vitaminai, baltymai, cinkas bei geležis. Valgykite liesą mėsą, riešutus, kiaušinius, pilno grūdo duoną, jūros gėrybės, įvairius vaisius, uogas bei daržoves (pupeles, lęšius, burokėlius, špinatus ir panašiai).  Jei jaučiate, jog su maistu negaunate tam tikrų vitaminų bei mineralų, naudokite atitinkamus maisto papildus. Plaukelių augimo skatinimas iš vidaus – ilgalaikis procesas, tačiau atnešantis efektyvius ir ilgai išsilaikančius rezultatus.

Naudodami natūralias priemones, masažą bei rūpindamiesi savo mityba, jūs tikrai galėsite džiaugtis ilgesnėmis blakstienomis, dailiais vešlesniais antakiais bei ilgais spindinčiais plaukais. Tik reikės palaukti. Kantrybę vainikuos efektyvūs ilgalaikiai rezultatai.