Kuo skiriasi vyriški ir moteriški skustuvai?

skustuvai vyriski ir moteriski

Tikriausiai daugumai žmonių, kurie nepageidaujamus plaukelius šalina skustuvų pagalba, kilo klausimas, kuo skiriasi vyriški ir moteriški peiliukai. Būtent apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Reklamose dažniausiai pabrėžiami tie skustuvų privalumai, kurie aktualesni vienai ar kitai lyčiai. Pavyzdžiui, moteriškų skustuvų reklamose daugiau kalbama apie saugią skutimosi galvutę, nepažeidžiančią odos ir drėkinamąją juostelę švelnesnei odai, o vyriškų skustuvų reklamose pabrėžiamas peiliukų skaičius ir galvutės lankstumas. Taigi mitą apie tai, kad moteriški ir vyriški skustuvai iš esmės skirtingi – sugalvojo reklamų kūrėjai, kurių pagrindinis tikslas – padidinti prekės perkamumą. Tiek vyriški, tiek moteriški šiuolaikiniai peiliukai turi lanksčias galvutes, keletą ašmenų, drėkinamąją juostelę, patogias, neslystančias rankenėlės laikymui ir t.t.

Įdomu tai, kad Venus atliktoje apklausoje skelbiama, jog 30 procentų moterų naudoja skustuvus, skirtus vyrams. Pasirodo, moterys mano, jog vyrams skirtų skustuvų ašmenys – aštresni. Iš tiesų tai tėra mitas, nes ašmenims naudojamas identiškas metalas ir vyrams skirti peiliukai tikrai nėra labiau pagalandami.

Vis dėl to šiokių tokių skirtumų iš tiesų yra. Vyrų barzdos plaukeliai yra tvirtesni, nei plaukeliai augantys ant moterų kojų ar pažastyse, todėl tam, kad jie būtų lengviau pašalinami, vyriškuose skustuvuose yra aštresnis skutimo kampas. Moterims skirtos priemonės skuta atsargiau.

Kitas svarbus dalykas – peiliukų skaičius. Įprastai moteriškuose skustuvuose peiliukų būna mažiau, nei skustuvuose, skirtuose vyrams. Kuo daugiau peiliukų, tuo geriau pašalinami plaukeliai, tačiau tuo pačiu ir labiau dirginama oda.

Visa kita – tik išvaizdos elementai. Apvalesnės formos ar ryškesnės spalvos moteriškuose skustuvuose galbūt ir labiau traukia akį, tačiau skutimosi kokybei jokios įtakos tikrai neturi.

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai: