Skuskitės ne prieš, o po pedikiūro procedūrų

„Basučių sezonas“ jau prasideda ir kiekviena iš mūsų nori turėti nepriekaištingos išvaizdos kojas – švariai depiliuotas, su dailiai sutvarkytais nagais. Galimybė pasidaryti profesionalų pedikiūrą Spa centre, kartu su kitomis grožio procedūromis, pavyzdžiui – viso kūno masažo, skamba panašiai kaip „rojus žemėje“.

Depiliuokitės ne prieš, o po pedikiūro procedūrų

Idealus pedikiūras neatsijamas nuo idealios depiliacijos

Viskas puiku, pamaloninkite save ir savo kūną, Jūs tikrai to nusipelnėte. Tik vienas patarimas – neskuskite (bent jau savo blauzdų) plaukų 24 valandas prieš pedikiūro procedūras. Jeigu netyčia įsipjausite ar įbrėšite odą, o po to atliksite pedikiūrą, galite nesunkiai „pasigauti“ infekciją. Tai tikrai įmanoma, nes vanduo ir kojų pėdos – ideali terpė bakterijoms veistis.

Net jeigu grožio salone ir palaikoma ideali higiena, tai negarantuoja 100% apsaugos nuo bakterijų. Jūsų oda yra pirmoji ir pati svarbiausia „gynybos linija“, todėl jeigu odoje atsiranda žaizdelė, ši gynyba susilpnėja. Pedikiūrą atliekantis profesionalas tikrai supras kodėl atėjote neskustomis kojomis. O jeigu darant pedikiūrą tuo pačiu metu atliekamas ir kojų pilingas, tai skusdamiesi po pedikiūro procedūrų nušausite du zuikius iš karto. Ne tik apsaugosite save nuo infekcijos pavojaus, bet ir švariau nusiskusite, nes skutimas po pilingo leidžia nupjauti plauką arčiau odos.

Susiję straipsniai: