Skutimosi peiliukai gali tarnauti ir ilgiau

Nors skutimosi peiliukų gamintojai ir deklaruoja, kad peiliukai „laiko“ ilgai, juos keisti tenka pakankamai dažnai. Peiliukus užaštrinantis sprendimas gali padėti sutaupyti ir suteikti galimybę tuo pačiu peiliuku skustis ilgiau. Danų sukurtą išradimą Razorpit sudaro specialus termoplastinio elastomero paviršius, kuris užaštrina skustuvo peiliukus pratęsdamas jų tarnavimo laiką. Kaip kirpėjai “aštrindavo” skustuvus ant odinio diržo, taip ir Razorpit pašalina tankų muilo, odos ir plaukų sluoksnį nuo peiliukų krašto. Būtent dėl šio sluoksnio skustuvo peiliukai praranda aštrumą.

Skutimosi peiliukai gali tarnauti ir ilgiau

Nepriklausomas 6000 vartotojų testas parodė, jog daugiau nei 97% naudojančiųjų Razorpit rekomenduotų šį produktą draugams

Frikcinė danga pašalina visas apnašas, kurios atbukina peiliuką, todėl vartotojas gali ilgiau naudoti tą patį skutimosi peiliuką, neprarasdamas skutimosi komforto.

Paskaičiuota, kad vienas vyras šalindamas veido plaukus per metus vidutiniškai sunaudoja apie 36 peiliukus. Tad į šiukšlių dėžę kiekvienais metais išmetama virš 21 milijardo panaudotų peiliukų.

Naudojant Razorpit būtų galima šį skaičių sumažinti dešimteriopai. Razorpit parduodamas visame pasaulyje šimtais tūkstančių vienetų ir yra labai populiarus depiliacijai skirtas produktas Skandinavijos šalyse, Kanadoje, JAV. Svarbu ir tai, kad šis gaminys skirtas tam, kad kad plaukų šalinimas būtų ne prabanga, o kasdieninės higienos būtinybė.

Danų technologijos institutas patvirtino Razorpit produkto veiksmingumą oficialiu tyrimu.

Šaltinis: Razorpit.lt

Susiję straipsniai:

    1 comment to Skutimosi peiliukai gali tarnauti ir ilgiau

    • Juozas

      Geras,

      Pagaliau ir Lietuvoje atsirado. Danijoje šitas produktas labai populiarus. Būtinai įsigysiu!