Koks geriausias būdas šalinti nepageidaujamus plaukelius?

tobula depiliacija

Lygi ir glotni oda reikalauja rūpesčio, todėl nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra neišvengiama grožio rutinos dalis. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis iš keleto depiliacijos būdų: plaukeliai yra išraunami vaško juostelėmis, karštu vašku ar epiliatoriumi, juos galima pašalinti skustuvu, taip pat siūloma nemažai cheminių depiliacinių priemonių, pavyzdžiui, įvairūs kremai, putos. Visi šie metodai veikia, tačiau jų rezultatas yra palyginti trumpalaikis, tad procedūras reikia dažnai kartoti.

Retesnės depiliacijos procedūros

Fotoepiliatorius – prietaisas, skirtas kūno plaukų šalinimui, paveikiantis plauko folikulą šviesa. Šis depiliacijos būdas yra pagrįstas pulsinės šviesos metodu. Blyksnio metu yra paveikiami plaukeliai, esantys tam tikrame plote, o jiems sugėrus šviesą ji tampa šiluma, paveikiančia tiksliai patį plauko folikulą. Tokiu būdu yra užtikrinamas ilgalaikis rezultatas.

Šviesos bangos veikia augimo stadijos plaukelius, tad maksimaliam efektui pasiekti procedūras reikia kartoti. Rekomenduojamas dviejų savaičių terminas, kuris vėliau ilginamas iki mėnesio ir galiausiai pakanka tik palaikomųjų procedūrų. Taip yra pasiekiamas dviejų mėnesių laikotarpis, kurio metu oda lieka lygi ir glotni, rezultatui palaikyti užtenka vienos depiliacijos su fotoepiliatoriumi. Tai svarbus pranašumas prieš kitus depiliacijos būdus: skustuvu plaukelius reikia šalinti kas keletą dienų, gana greitai jie atauga ir po šalinimo vašku ar depiliaciniu kremu.

Pamirškite sudirgusią odą

Tiek skutimas, tiek epiliacija gali pažeisti odą. Mikropažeidimai odos paviršiuje ją sudirgina, tad siekiant puikios išvaizdos papildomų priemonių naudojimas yra neišvengiamas. Odai nuraminti naudojamos specialios kosmetinės priemonės, pavyzdžiui, raminantys ir vėsinantys kremai. Vis dėlto jei oda yra jautresnė, paraudimai, sausumas ir kiti padariniai praeina tik po keleto dienų, tačiau tada jau pradeda atauginėti ir nepageidaujami plaukeliai. Fotoepiliatorius padeda išvengti šios problemos.

Fotoepiliacija veikia tik odos paviršiuje, o prietaiso skleidžiama šviesa yra sugeriama dėl plauko stiebe esančio melanino pigmento. Tai leidžia veikti tik plauką, taip išvengiama odos pažeidimų. Plaukelių šalinimas fotoepiliatoriumi yra veiksmingas ir saugus odai, nesukelia alerginių reakcijų ar sudirgimo. Be to, švelniai veikiančios šviesos bangos taip pat nesukelia ir skausmo, kuris yra dažnas įvairių depiliacijos procedūrų palydovas.

Pasiruošti fotoepiliacijai namuose labai paprasta: tereikia odą nuplauti po tekančiu vandeniu, patariama naudoti švelnų muilą. Kitų papildomų kosmetinių priemonių naudojimas nėra būtinas. Tai leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Po procedūros oda iš karto atrodo puikiai, išvengiama nemalonių pojūčių ar diskomforto tose zonose, nuo kurių plaukeliai buvo šalinami. Dėl šių savybių fotoepiliatorius tinka net ir toms zonoms, kuriose oda yra plona, jautri, labiau linkusi į sudirgimus. Fotoepiliaciją tiek vartotojai namuose, tiek grožio specialistai naudoja ir veido plaukuotumo problemoms spręsti, tad puiki odos išvaizda iš karto po procedūros šiuo atveju yra labai svarbi.

Taupykite savo laiką

Kūno plaukelių skutimas vis dar yra gana populiarus, nepaisant to, kad tai vienas labiausiai odą žalojančių depiliacijos būdų. Skustuvas lengvai pažeidžia paviršinį odos sluoksnį, o tai dažnai sukelia sudirgimus. Be to, netinkamai nuskusti plaukeliai gali įaugti ir taip sukelti dar didesnių problemų. Vartotojai į visa tai numoja ranka, nes skustimas atrodo greitu būdu užtikrinti odos glotnumą. Visgi taip manoma tik dėl žinių trūkumo, pavyzdžiui, kojų depiliacija fotoepiliatoriumi užtrunka vidutiniškai pusvalandį. Tad jei plaukelius šalinsite šiuo metodu laiko tikrai sutaupysite.

Fotoepiliatoriaus naudojimas namuose suteikia nepriklausomybę planuoti savo grožio procedūras. Tai rezultatas, kurį pasiektumėte ir apsilankymais pas grožio specialistus, šalinant plaukelius lazeriu arba fotoepiliacija, tačiau kai turite savo fotoepiliatorių nereikia derinti vizito datos ar gaišti laiko kelionei.