Nepavykęs pokštas apie neskustas kojas

Kai amerikiečių prekinis ženklas J. Crew pristatė „karščiausią“ naujieną – „gauruotas“ pėdkelnes, kompanija susilaukė audringos reakcijos internete. Tiesa, galbūt be visai tokios, kokios tikėjosi, nes dauguma komentarų skambėjo maždaug taip: „jeigu šios pėdkelnes yra tokios jau madingos, tai kam mokėti už jas, jei tiesiog gali nedepiliuoti kojų ir nešioti pačias paprasčiausias pėdkelnes. Rezultatas bus juk lygiai tas pats“.

Nevykęs pokštas apie neskustas kojas

Pėdkelnių raštas iš tiesų primena neskustas plaukuotas kojas

Nežinia, ar šios kojinės buvo sukurtos kaip pokštas, ar tai noras įsiteikti feministinių pažiūrų moterims, tačiau plonytės kūno spalvos pėdkelnės pagamintos iš nėrinių, kurių raštas iš toli primena neskustas plaukuotas kojas.

Visgi, po to, kad britų portalas DailyMail išspausdino publikaciją pavadinimu Somebody get the girl a razor!, o internetas užvirė nuo aistrų, J. Crew suprato kiek perlenkę lazdą ir prekyboje esantį „gauruotų“ pėdkelnių modelį pakeitė kitu, labiau įprastu, t.y. tokiu, kuris nesukelia bereikalingų dviprasmybių ir kontroversiškų vertinimų.

Tokį sprendimą teko priimto todėl, kad moterys, skiriančios šitiek jėgų ir energijos šalindamos nepageidautinus plaukus, neatleis niekam, kuris tik pamėgins lengva ranka nubraukti šias pastangas ir vėl pasijausti gauruotomis.

Kojų depiliacija yra viena svarbiausių kūno vietų, kurioje vešantys plaukai – itin nepageidaujami. Kaip alternatyvą kasdieniam skutimui ir nuolatinei depiliacijai vašku, moterys dažnai renkasi fotoepiliaciją namuose.

Susiję straipsniai: