Vyrų depiliacija: kaip motyvuoti stipriąją lytį?

vyru depiliacija

Vyrams patinka tobulai depiliuoti moterų kūnai, tačiau į plaukų šalinimą nuo savo pačių kūnų dauguma žiūri pro pirštus. Visgi, sporto garsenybių ir Holivudo žvaigždžių daroma įtaka tampa vis labiau jaučiama ir stipriosios lyties pasaulyje.

Vyrų depiliacija: kaip motyvuoti stipriąją lytį?

Kūno kultūristų dar niekas neapkaltino, kad jie atrodo nevyriškai

Tokie aktoriai, kaip Brad Pitt ar Leonardo DiCaprio mielai pozuoja apnuogintomis, idealiai depiliuotomis krūtinėmis, nes tai padeda kurti seksualų įvaizdį. Kovodamos dėl gerbėjų dėmesio savo kūnu itin kruopščiai privalo rūpintis pop muzikos žvaigždės, mados pasaulio garsenybės.

Profesionalūs atletai taip pat plačiai naudojasi kūno be plaukelių pranašumu. Plaukikams lygi oda padeda pagerinti kūno hidrodinamines savybes ir sumažinti vandens pasipriešinimą. Tobulai depiliuotas kūnas padėjo plaukikui Michael Phelps laimėti aštuonis olimpinius aukso medalius.

Dviratininkai šalina kojų plaukus ir dėl šiek tiek kitokių priežasčių. Kritimo nuo dviračio atveju, prie plaukuotų kojų prikibtų gerokai daugiau asfalto dalelių bei dulkių, todėl sužeidimas būtų rimtesnis, o ir žaizdą išvalyti būtų kebliau, jeigu aplink styrotų plaukai.

Vyrai neturėtų gėdytis išvalyti savo kūną nuo „krūmynų“. Kūno kultūristų tikrai niekas neapkaltins, kad jie atrodo nevyriškai, nors jų švariai depiliuoti kūnai žvilga it poliruoti. Savo kūno plaukus šalina net ir futbolo stabas David Beckham, kurį dievina net ir Anglijos princas Williamas.

Kad ir kaip ten bebūtų, daugeliui vyrų savo kūno plaukų šalinimas nėra lengvas, „populiarus“ sprendimas. Visgi, pernelyg apžėlusi krūtinė ar nugara kartais iš tiesų primena tuos laikus, kai dar karstydavomės medžiais. Todėl vyrams motyvacija atsiranda ne tik dėl ne pačių maloniausių asociacijų, bet ir moterų dėka – retai iš jų patinka gauruota krūtinė, pažastys, net ir „ten, žemiau“.

Laimei, šiuo metu vyrai gali pasirinkti įvairius depiliacijos būdus, kurių taikymo efektyvumas smarkiai priklauso ir nuo depiliuojamos kūno vietos. Jeigu pakanka trumpalaikio efekto, o oda nėra labai jautri, galima plaukus skusti, depiliuoti vašku ar epiliatoriumi. Šalinant plaukus nuo didelių kūno plotų, racionalus pasirinkimas yra fotoepiliacija.

Susiję straipsniai: