Pati preciziškausia skutimosi technika

Tuo tarpu, kai moterys didžiuojasi idealiai švaria oda po braziliško bikini ar depiliacijos lazeriu, vyrai gali pasijusti šiek tiek ir nuskriausti. Elektrinės skutimosi mašinėlės ar skutimosi peiliukai yra efektyvios ir nebrangios plaukų šalinimo priemonės, tačiau nei viena iš jų negali užtikrinti tokio skutimosi preciziškumo, koks yra pasiekimas šlapio skutimosi būdu, kai tai atliekama specializuotoje kirpykloje. Po procedūros, jeigu ją atliko kvalifikuotas barzdaskutys turintis profesionalius įrankius ir mokantis jais naudotis, galima iš tiesų mėgautis švaria lyg kūdikio oda.

Pati preciziškiausia skutimosi technika

Plaukų skutimas vienašmeniu skustuvu yra pats preciziškiausias veido plaukų šalinimo būdas vyrams

Veido plaukų skutimas atliekamas patogiai išsitiesus ir atlošus galvą tam pritaikytoje kėdėje. Tai kirpėjui leidžia lengvai ir komfortiškai pasiekti bet kurį veido odos lopinėlį. Tada barzdaskutys nuvalo visą odą kosmetine valymo priemone, prieš tai ant odos keletą sekundžių palaikęs šiltą rankšluostį. Taip išvaloma oda ir atidaromos jos poros.

Vėliau oda suminkštinama ant jos skutimosi teptuku užtepant specialiai sumaišytą skutimosi kremo ir šilto vandens mišinį. Skutimui naudojamas vienašmenis skustuvas – jeigu paprastus skutimosi peiliukus esame įpratę laikyti rankoje tarsi daržo kauptuką, tai šis skustuvas laikomas tarsi peilis.

Barzdaskutys atsargiai braukia skustuvu per drėgną odą keletą kartų, kad plaukus pavyktų nuskusti itin trumpai. Procedūros metu skustuvas nuolat praskalaujamas vandenyje, kad jis nuolat būtų švarus ir neliktų nepastebėtas nei vienas plaukelis.

Iš pirmo žvilgsnio plaukų šalinimas naudojant vienašmenį skustuvą gali pasirodyti pavojingas. Tiesa ta, kad savo amatą išmanančio barzdaskučio rankose šis skustuvas ne tik švariai nuskus, bet ir nepaliks ant veido nei mažiausio įdrėskimo.

Tačiau visų geriausia yra vieną kartą pačiam išbandyti ir pajusti, kad skirtumas iš tiesų egzistuoja. Galite neabejoti ir tuo, kad Svynis Todas yra viso labo tik literatūrinis personažas.

Susiję straipsniai: