Ruošiesi atostogauti? Nepamiršk kartu pasiimti glotnios odos!

Atostogos. Kokius darbus būtina padaryti?:

 • susitaupyti atostogoms pinigų;
 • išsirinkti kelionės kryptį;
 • užsisakyti gyvenamąją vietą;
 • išanalizuoti siūlomas laisvalaikio leidimo galimybes;
 • susikrauti lagaminus;
 • išspręsti… nepageidautinų plaukelių problemą.

depiliacija pries atostogas

Vyrai gali nesuprasti, kas bendro tarp kokybiškų atostogų ir depiliacijos, tačiau moterys tikrai žino, kaip tie nelemtieji plaukeliai gali sujaukti atostogų planus. Tikriausiai nevienai teko ieškoti pasiteisinimų, kodėl, karštą dieną, atsisakoma vandens malonumų (nelemti žaibiškai ataugantys plaukeliai) ar, giliai atsidusus, į lagamino dugną padėti įspūdingą mini suknelę ir apsirengti žemę šluojantį rūbą (kalta neatidi, prabėgomis atlikta depiliacija!). Galbūt metas skirti šiek tiek laiko ir pagaliau išspręsti šį opų klausimą?

Keli atostogų depiliacijos variantai:

Skutimosi peiliukai

„Įrankis“, kurį atrasime dažname vonios kambaryje. Deja, turime nuvilti: net jei vakare prieš kelionę kruopščiai pašalinsite kiekvieną kūno plaukelį, negalėsite būti tikra, jog kitą dieną nepasirodys koks nedorėlis. Skutimosi metu pašalinami tik paviršiniai plaukeliai, laikas, per kurį ataugs naujas – individualus faktorius. Visgi jei nemanote, jog atostogos – tinkamas metas išbandyti depiliacijos naujoves ir liekate ištikima skutimosi peiliukams, nepamirškite:

 • išsiaiškinti, ar ten, kur keliaujate, bus reikiamos sąlygos atlikti depiliaciją. Jei tai – viešbutis ar namelis su patogumas – problemų nekils, tačiau, kelias dienas gyvenant palapinėje, galimi nesklandumai. Aišku, moterys, neturinčios kompleksų, gali drąsiai skustis kojas matant aplinkiniams, kuklesnėms tenka ieškoti kitų išeičių.
 • įsidėti ne tik naujų skutimosi peiliukų, bet ir priemonių prieš ir po skutimosi. Po šios procedūros oda, ypač jautresnė, sudirginima, tad būtina ja tinkamai pasirūpinti: gali būti naudojamos ne tik specialiai tam skirtos kosmetikos priemonės, bet ir kokosų aliejus.

Depiliacija vašku

Tai – gana plačiai propaguojamas ir kur kas patrauklesnis depiliacijos būdas nei prieš tai minėtas. Lyginant su skutimusi, depiliacija vašku leidžia džiaugtis lygia oda nuo trijų savaičių iki pusantro mėnesio: trukmė priklauso ir nuo individualaus plaukelių augimo greičio, tačiau bendra tendencija, jog, su kiekvienu depiliacijos pakartojimu, plaukeliai pasirodo rečiau ir jų būna gerokai mažiau. Atkreipkite dėmesį:

 • blogiausias variantas – pirmą kartą atlikta savarankiška depiliacija likus dienai ar kelioms iki išvykos. Neįgudusi ranka dažnai ne tik palieka nemažai neišrautų plaukelių, bet ir gali rimtai sudirginti odą, kuriai atsigauti prireikia nemažai laiko.
 • pirmosios depiliacijos vašku turėtų būti patikėtos specialistams ir atliktos likus pakankamai laiko iki išvykos. Taip ne tik galima pastebėti, ar oda nėra alergiška šiam depiliacijos metodui, bet ir lengviau išpildyti reikalavimą vašku depiliuotą odą kelias dienas saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių (pajūryje tai padaryti būtų labai sunku).
 • idealiausia, jei prieš atostogas atliekama keletas vaško depiliacijos kursų: turėsite garantiją, jog lygi oda džiugins net ir ilgiausios išvykos metu.

fotoepiliatorius

Fotoepiliacija

Atostogų metu fotografuokitės, o prie atostogas – „fotoepiliuokitės“! Fotoepiliacija – inovatyvus depiliacinis metodas, kurio metu impulsinė šviesa veikia plauko svogūnėlį – folikulą. Pastarasis žūsta ir plaukelis iškrenta, o, su lig kiekviena procedūra, kurių prireikia maždaug 6, plaukai atauga šviesesni, silpnesni ir vis rečiau, ilgainiui plaukuotumo problema gali būti išspręsta visam laikui.  Šviesa tiesiogiai veikia folikulą ir nekenkia aplinkiniams audiniams, o žmogaus juntamas diskomfortas yra minimalus.

Fotoepiliacijos kaina, lyginant su kitais metodais, yra nemaža, tad atostogoms reikalingas biudžetas gerokai išauga…Tačiau nenuginčijamas privalumas, jog tai – ne vienkartinė, bet ilgalaikė investicija. Fotoepiliacija namuose, atlikta vasaros pradžioje, suteiks galimybę mėgautis rezultatais ir jos pabaigoje ar net dar ilgiau.