Tobulai glotni oda – be kasdienio skustuvo naudojimo?

Žingsniuojant gatve, žvilgsnis nejučia nukrypsta kojų link, ir, o siaube, pastebite besipuikuojant ką tik prasikalusius plaukelius. Aišku, pastarieji matomi tik itin gerai įsižiūrėjus, tačiau nuotaika garantuotai sugadinta visai dienai…

tobula-oda

Depiliacija itin aktualiu klausimu tampa šiltuoju metų laiku, kai kylanti oro temperatūra verčia apnuoginti kūną. Plaukeliai ant kojų, pažastų, bikini zonos bei kitų vietų sulauktų ne tik nustebusių bei kritiškų pašalinių žvilgsnių, bet ir keltų diskomfortą (ne tik moterims – depiliacija plinta ir tarp vyrų). Šioje vietoje itin aktualus teiginys, jog grožis reikalauja aukų. Priklausomai nuo kūno ypatybių, plaukelių augimo greitis ir storis skiriasi: dažnas atvejis, jog, siekiant tobulai glotnios odos, skustuvu darbuotis tenka kasdien. Tam ne visada būna tinkamos sąlygos ir neretai reikia atsisakyti pasitaikančių galimybių, pavyzdžiui viliojančios išvykos prie ežero.

Džiugu, jog nemažai daliai skaitančiųjų aprašyta problema tėra prisiminimas iš praeities. Šiandien visiems, norintiems išvengti būtinybės nuolat kartoti depiliaciją (be visų kitų minusų, tai dirgina ir odą), prieinami modernūs metodai, suteikiantys galimybę džiaugtis ilgalaikiu odos glotnumu. Populiariausi iš jų – depiliacija lazeriu ir elektrolizė.

Plaukelių šalinimas lazeriu / fotoepiliacija

Lazeris efektyviausias, kai yra pasitelkiamas šalinant tamsius plaukus ant šviesios odos. Tačiau, bet kuriuo atveju, jei plaukeliai ir ataugs, tai po ilgesnio laiko ir kaskart vis šviesesni bei mažiau matomi. Lazerinė technologija nuolat tobulėja, tad kosmetikos kabinetai savo klientams siūlo vieną naujovę po kitos – atidžiai rinkitės, jog už atitinkamą kainą gautumėte aukščiausią kokybę.

Šiuolaikinės technologijos sparčiai vystosi, kad ilgalaikiai nepageidaujamų plaukelių šalinimo rezultatai, kuriuos ankščiau galėjo užtikrinti tik profesionali fotoepiliacija grožio salone, jau gali būti pasiekti ir namų sąlygomis. Buitinis fotoepiliatorius yra ne mažiau efektyvus nei brangios procedūros grožio klinikoje.

tobula depiliacija

Plaukelių šalinimas elektrolizės būdu

Tai – pats efektyviausias būdas, pageidaujant maksimaliai ilgai išliekančio rezultato. Elektrolizės (plaukų depiliavimas naudojant elektros srovę) metu į kiekvieno plauko folikulą įbedama adatėlė ir, energijos impulso pagalba, pastarasis yra pašalinamas. Siekiant, jog plaukeliai nebeataugtų, reikės investuoti į kelias elektrolizės procedūras.

Ilgalaikiai depiliacijos metodai, lyginant su trumpalaikiais (vaškas, cukraus pasta, epiliatoriai, peiliukai ir kita), garantuoja patrauklesnį rezultatą: plaukelis ne tik išraunamas – folikulas visiškai sunaikinamas. Galima įsigyti įrenginius, skirtus ilgalaikei depiliacijai, ir naudoti juos namuose. Įvertinus vienos procedūros kainą, tai atrodo gana ekonomiškas sprendimas. Tačiau svarbu investuoti į inventoriaus kokybę bei skrupulingai išanalizuoti procedūros atlikimo techniką – tik taip galima tikėtis kokybiškų rezultatų.