Fotoepiliatoriaus pasirinkimas ir priežiūra

renkames geriausia fotoepiliatoriu

Fotoepiliacija namuose gali pareikalauti šiek tiek savarankiško darbo pasirenkant, koks fotoepiliatorius yra tinkamiausias jums ir jūsų poreikiams. Specializuotoje parduotuvėje Hairfree.lt jums padės išsirinkti ir patars konsultantai, atsakys į visus klausimus, kurie kyla renkantis tokio tipo prietaisą. Kokio prietaiso dydžio reikia? Koks galingumas yra tinkamiausias? Ką reiškia blyksnių skaičius ir ką turėčiau apie tai žinoti? Į visus šiuos klausimus atsakymai pateikti šiame straipsnyje.

Šviesos spindulio galingumas

Renkantis fotoepilatorių būtinai atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą. Jeigu jūsų oda yra itin jautri, stenkitės vengti galingesnio veikimo fotoepiliatorius, verčiau pasirinkti reguliuojamą modelį arba tokį, kuris užtikrins jūsų odos saugumą. Tiems, kurie turi itin storus ir gana tamsius plaukelius, patariama rinktis galingesnius fotoepiliatorius. Yra ir reguliuojamo galingumo fotoepiliatoriai, kuriuos galite naudoti pagal poreikį. Veido plaukelių šalinimui pasirinkite mažą galingumą, o kojų plaukeliams – galingumą padidinkite. Kad ir koks saugus fotoepiliatorius kaip prietaisas būtų, viskas gali priklausyti ir nuo jūsų. Nepiktnaudžiaukite funkcijų galimybėmis ir saugokite savo sveikatą.

Fotoepiliatoriaus dydis

Dauguma, prieš įsigydami fotoepiliatorių, gali net nepagalvoti, kokio dydžio fotoepiliatoriaus vis dėlto jiems reikia. Kai yra kalbama apie dydį, turima omenyje fotoepiliatoriaus darbinio ploto dydį. Kiekvienas fotoepiliatorius turi savo darbinį plotą – būtent tokiame plote augantys plaukeliai yra paveikiami. Didesnio ploto fotoepiliatorių patariama rinktis tiems, kurie daugiausia planuoja depiliuoti tokias kūno vietas kaip kojos, nugara ar krūtinė. Taip vienu metu yra apimamas didesnis depiliuojamas odos paviršiaus plotas ir procedūra užtrunka mažiau laiko. Veido, pažastų ar bikini zonos plaukelių šalinimui siūloma rinktis mažesnio darbinio ploto fotoepiliatorius. Kuo mažesnis darbinis plotas, tuo tiksliau sunkiau prieinamose vietose intensyvūs šviesos impulsai paveiks nepageidaujamus plaukelius.

Fotoepiliatoriaus priežiūra

Šis prietaisas iš esmės nereikalauja daug priežiūros, tačiau visi elektriniai prietaisai veiks ilgiau, jeigu juos tinkamai prižiūrėsite. Kiekvienas fotoepiliatorius, priklausomai nuo modelio, turi atitinkamą blyksnių rezervą. Pasirinkdami prietaisą su didesniu blyksnių skaičiumi, juo galėsite naudotis ilgesnį laiką. Tačiau reikia nepamiršti, kad nors fotoepiliatoriaus blyksnių rezervas pasiekė savo ribą, galima pakeisti lempą ir toliau mėgautis fotoepiliacija namuose. Primename, kad kai kurie pigesni modeliai gali neturėti lempos keitimo galimybės ir mažesnį blyksnių limitą, todėl patariame tuo pasidomėti prieš įsigyjant prietaisą. Daugumos, kiek brangesnių modelių blyksnių skaičius gali siekti net 40 tūkstančių ar didesnį limitą.

Reikia nepamiršti, kad fotoepiliatorius yra elektrinis prietaisas, todėl jį reikėtų laikyti toliau nuo vandens, nepalikti įjungto ir saugoti nuo vaikų. Nenaudojamą fotoepiliatorių laikykite sausoje vietoje, nuo dulkių apsaugančiame dėkle.

Kodėl verta rinktis fotoepiliatorių?

Fotoepiliacija yra gana panašus procesas į nepageidaujamų plaukelių šalinimą lazeriu. Abiejų procedūrų metu yra pasitelkiami šviesos impulsai, kurių metu yra veikiami plaukų folikulai. Tačiau reikia nepamiršti, kad lazerinės procedūros iš prigimties yra medicininis procesas. Fotoepiliacija jau nuo pat pradžių buvo kuriama kaip estetinė procedūra, orientuota konkrečiai į plaukelių šalinimą. Kadangi lazeris yra gana sudėtingas prietaisas, todėl juo gali ir geba naudotis tik specialistai. Dėl šios priežasties plaukelius pašalinti lazeriu galima tik specializuotuose grožio salonuose. Fotoepiliacija namuose – nebėra naujiena. Tai puikus būdas jums patogiu metu atlikti salono lygio procedūrą namuose. Fotoepiliatorius plaukelius šalina nesukeldamas jokio skausmo ir odos dirginimo. Kadangi fotoepiliacijos metu nėra naudojamos jokios kosmetikos priemonės išvengiama alergijos rizikos. Primename, kad fotoepiliatorius yra itin saugus ir remiantis Europos Sąjungos standartais yra tinkamas naudoti namuose, tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo ar įgūdžių.