Kokios procedūros populiariausios norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius?

Kiekviena moteris vienaip ar kitaip šalina nepageidaujamus plaukelius. Neretai ieškoma efektyvaus būdo puikiai tinkančio depiliacijai namie. Tačiau kokie yra pasirinkimo variantai ir ar reikėtų vengti lankytis pas specialistus, ar visgi geriau investuoti į save ir mėgautis ilgalaikiu rezultatu?

Populiariausios plaukelių šalinimo procedūros

Šiuo metu populiariausiųjų procedūrų sąrašo viršuje puikuojasi fotoepiliacija, elektriniai epiliatoriai ir trečioje vietoje rasime depiliaciją vašku bei cukrumi. Prieš atliekant bet kokią epliaciją ne lazeriniu būdu, reikėtų jai tinkamai pasiruošti. Atliekant depiliacijos procedūrą patartina paauginti plaukelius iki 5 mm ilgio, kad šalinimas vyktų efektyviau. Taip pat iš anksto nušveisti odą toje vietoje, kur bus atliekama procedūra. Jokiu būdu to nedarykite prieš pat procedūrą, nes sudirginta oda gali iššaukti alergines reakcijas.

Fotoepiliacija

Šios procedūros metu plaukeliai yra neišraunami, o lazeriniu būdu sunaikinami jų folikulai. Procedūrą pakartojus 4-6 kartus poveikis gali būti ilgalaikis ir plaukeliai nebeauga iki metų laiko.

Elektriniai epiliatoriai

Elektriniai epiliatoriai jau daugelį metų yra populiarumo viršūnėje, dėl savo patogaus naudojimo ir kainos. Juos gali įsigyti visi ir atlikti depiliaciją namie norimu laiku. Tačiau tai yra skausminga procedūra ir jos poveikis išlieka iki 3-4 savaičių.

Depiliacija vašku bei cukrumi

Prieš imantis depiliacijos vašku reikėtų pasidomėti jos ypatumais ir žinoti kaip teisingai ją atlikti. Labai svarbu vaško juosteles plėšti ne pagal plauką, o prieš jį staigiu judesiu. Jei tai darysite lėtai, pašalinsite mažiau plaukelių ir sukelsite sau daug daugiau skausmo.

Depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga ir efektyvesnė, tačiau procesas atliekamas beveik identiškai. Visgi depiliacija cukrumi rekomenduojama atlikti su specialisto pagalba, nes tam reikalingi įgūdžiai gaminant cukraus depiliacinę masę.

Abiem atvejais rezultatai išlieka apie 3-4 savaites.

Plaukelių šalinimas turi geriausią efektą kai atliekamas specialistų ir su tam skirtais profesionaliais įrankiais.