Buitinių fotoepiliatorių palyginimas

fotoepiliatoriu modeliai

Daugelis mūsų apie ilgalaikį plaukų šalinimą pradeda svajoti tik vasarai prasidėjus, kai traukia saulė ir jūra, kai atsiranda poreikis trumpiems sijonukams, marškinėliams be rankovių ir bikini kostiumėliams. Tačiau, iš tiesų, pats geriausias laikas pradėti šalinti nepageidaujamus plaukelius intensyvia pulsine šviesa (IPŠ) yra žiema. Taip yra todėl, kad pirmieji ilgalaikio plaukų šalinimo rezultatai pasirodo po 4-6 fotoepiliacijos procedūrų, o tai trunka apie 3-4 mėnesius.

Kasmet pasirodo nauji fotoepiliatoriai, dėl technologijų plėtros mažėja jų kainos, tad atnaujinome fotoepiliacijai namuose skirtų aparatų palyginimą.

IPŠ aparato
modelis
Aplikatoriaus plotas
Naudojama technologija Maitinimo tipas
Kaina, Lt
Silk’n Flash&Go
Lux

Silk'n Flash&Go
4 cm² (5000 impulsų)
+ 2 cm²
Intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) Maitinimas iš įprasto elektros tinklo, 220V ~1000
Babyliss
G910E

4 cm² (1000 impulsų) Intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) Maitinimas iš įprasto elektros tinklo, 220V ~1150
Rio
Laser 60

1 cm², dėl lazerinės technologijos ypatumų impulsų limito nėra Diodinis lazeris Maitinimas iš įprasto elektros tinklo, 220V ~1500
Silkn’ SensEpil
XL 65.000

6 cm² (65.000 impulsų) Intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) Maitinimas iš įprasto elektros tinklo, 220V ~1550
Venus
Braun

3 cm² (50.000 impulsų) Intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) Maitinimas iš įprasto elektros tinklo, 220V ~1550
Philips Lumea
SC2002/01

3 cm² (80.000 impulsų)
+ 2 cm²
Intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) Maitinimas iš baterijos, kurią rekomenduojame pakrauti prieš kiekvieną naudojimą ~1750
Me My
Elos

6 cm² (5400 impulsų) Kombinuotas IPŠ ir radijo dažnių metodas (dėl technologinių ypatumų, vienai viso kūno procedūrai sunaudojama apie 6000 impulsų) Maitinimas iš įprasto elektros tinklo, 220V ~1750

Šioje apžvalgoje pristatomi tik Europos Sąjungoje (CE) ir JAV (FDA) sertifikuoti prietaisai, patvirtinantys, kad ilgalaikes plaukelių šalinimo procedūras atliksite tikrai saugiai. Lentelėje pateikti fotoepiliatoriai sureitinguoti pagal orientacines jų kainas.

Patogiausia ir greičiausia didelius odos plotus (šlaunys, blauzdos, bikini zona) apdoroti su didelį aplikatoriaus plotą turinčiais fotoepiliatoriais Silk’n SensEpil, Me My Elos.

Kiek mažesnį aplikatoriaus plotą turintys fotoepiliatoriai Silk’n Flash&Go, Babyliss G910E leidžia patogiau procedūras atlikti ant mažesnių odos plotelių, pvz. viršutinės lūpos.

Procedūros su Philips Lumea, Venus Braun ir ypač Rio Laser užtruks ilgiau, nes šie fotoepiliatoriai nepasižymi dideliu aplikatoriaus plotu.

Fotoepiliacija namuose įgija vis daugiau šalininkų, nes tai labai diskretiškas ir efektyvus plaukų šalinimo būdas, užtikrinantis ilgalaikius rezultatus.

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai: