Tinkamai paruoškite savo odą tatuiruotei

Jeigu planuojate pasidaryti tattoo, vertėtų pasvarstyti ir apie ilgalaikę depiliaciją toje vietoje, kur planuojate dekoruoti savo kūną. Elektrolizė, lazerinė depiliacija ir fotoepiliacija gali ilgam laikui pašalinti plaukus nuo bet kurios kūno vietos – kojų, rankų, nugaros ar kitur bei garantuoti, kad Jūsų tatuiruotė atrodys puikiai net ir po daugelio metų.

Tinkamai paruoškite savo odą tatuiruotei

Jeigu planuojate tatuiruotę intensyvesnio plaukuotumo srityje, reikėtų dar prieš tai atlikti ilgalaikio plaukų šalinimo procedūras

Tatuiruotė pakeičia Jūsų odos pigmentaciją, todėl ilgalaikės depiliacijos būdai – depiliacija lazeriu ar fotoepiliacija jau ant padarytos tatuiruotės gali ne tik pakeisti piešinio spalvingumą, bet gali ir visai ar iš dalies ją panaikinti.

Tinkamai paruoškite savo odą tatuiruotei

Nesinorėtų turėti tatuiruotės, kurią reikėtų nuolat skusti – ypač jeigu ji pakankamai didelio dydžio

Susiję straipsniai:

Ilgalaikis plaukų šalinimas – tai pirmas dalykas, kurį Jūs turite atlikti, jeigu planuojate tatuiruotę „krūmynais“ apaugusioje vietoje. Atlikdami fotoepiliaciją ne specializuotoje klinikoje, o namuose su asmeninio naudojimo fotoepiliatoriumi, tai padarysite ir diskretiškai, ir sutaupysite pinigų.