Kaip atliekama braziliška bikini depiliacija?

 

Šis depiliacijos būdas pradėtas vadinti „Brazilišku“, kai septynios brazilų kilmės seserys XX a. pabaigoje Niujorke (JAV) atidarė plaukų šalinimo saloną. Braziliškas bikini skiriasi nuo paprasto bikini tuom, kad plaukeliai yra pašalinami nuo priekio, užpakalio ir tarpvietės. Kartais priekyje paliekama siaura plaukų juostelė, nors „tikro“ braziliško bikini gerbėjos tokių kompromisų nepripažįsta ir atkakliai atsikrato kiekvieno plaukelio.

Depiliacija šiuo metodu vidutiniškai užtrunka iki pusės valandos, norint ją saugiai atlikti yra būtina patirtis. Labai svarbu, kad depiliacijos metu būtų paisoma higienos reikalavimų – dirbama su tik pirštinėmis, naudojamos tik dezinfekuotos priemonės ir tik vienkartiniai gultų užklotai. Plaukeliai po procedūros neatauga 2-4 savaites.

Aplinka. Paprastai bikini depiliacija atliekama nuošalesnėje patalpoje, kur klientas gali jaustis laisvai ir diskretiškai. Prieš procedūrą Jūsų paprašoma nusimauti apatines kelnaites ir patogiai įsitaisyti ant tam pritaikyto gulto.

Plaukų ilgis. Braziliška bikini depiliacija atliekama vašku, o ši procedūra laikoma saugesne tik tada, kai plaukai yra tinkamo ilgio. Jeigu plaukų ilgis depiliuojamoje vietoje yra didesnis nei 0,5 cm, ilgesnius plaukus Jums patrumpins trimeriu. Jeigu plaukai yra trumpesni, sąžiningas meistras Jūsų paprašys apsilankyti tik po savaitės.

Odos paruošimas. Oda padengiama talko sluoksniu, kad karštas vaškas per smarkiai neprikibtų prie odos ir kuo mažiau ją sudirgintų.

Plaukų šalinimas. Karštas vaškas kruopščiai paskleidžiamas po visą depiliuojamą plotą, tada jis uždengiamas medžiagos skiaute, kuri kuo tampriau prispaudžiama prie odos. Vaškui sukietėjus, vaško plėvelė staigiu judesiu nuplėšiama kartu su plaukais priešinga jų augimui kryptimi. Procedūra kartojama kitoje odos vietoje tol, kol nebelika nei vieno nepageidautino plaukelio. Jeigu skausmas tampa nepakeliamas, mažinamas vienu metu depiliuojamos odos plotas.

Ši procedūra tikrai tinkama ne kiekvienai, ypač toms, kurios sunkiai gali ištverti skausmą arba turi itin jautrią, alergišką odą. Po braziliško bikini depiliacijos procedūrų oda smarkiai sudirginama, nes šalinant plaukus kartu nuplėšiamas ir viršutinis epidermio sluoksnis, todėl ją būtina dezinfekuoti, kad sumažėtų infekcijos rizika. Kiek vėliau gali pasirodyti ir įaugę plaukeliai, todėl gali prireikti ir odos šveitimo (pilingo) procedūrų.

O ar mūsų lietuvaitės pakankamai drąsiai šalina gaktos plaukus?

Bikini depiliaciją atlieku...

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai:

Bikini depiliacija – tai intymi, didelio diskretiškumo reikalaujanti procedūra. Naudojantis fotoepiliatoriumi tai galima atlikti tiesiog savo namuose, o plaukų šalinimo rezultatas – ilgalaikis.