Intymioji depiliacija: kaip perlipti per save ir atsilaikyti prieš kompleksus?

Keliaudami iš pažintinės savaitgalio kelionės, sustojate išsimaudyti prie pakelėje esančio vandens telkinio. STOP: jūs to negalite, nebent norite nustebinti aplinkinius iš po maudymosi kostiumėlio kraštelių išlendančia augmenija. Arba kita, dar absurdiškesnė situacija. N-tasis pasimatymas su simpatija. Neplanuotai reikalai pakrypsta taip, jog abu jaučiate – jau laikas Tam. Deja, romantika sugriūna, kai prisimenate, jog senokai „genėjote“ savo intymiąją vietelę: per trumpai pažįstate naująjį partnerį, jog rizikuotumėte atbaidyti savo natūralumu. Reguliarūs vizitai pas intymios depiliacijos specialistę padėtų išvengti daugybės panašių kuriozų!

bikini depiliacija

Kodėl bijome parodyti savo „gėdą“?

Intymios vietos depiliacijos idėja – ne šių laikų mados klyksmas. Išlikę istoriniai šaltiniai liudija, jog ši procedūra buvo populiari net Kleopatros ir Cezario laikais, tam pasitelktas ne tik bičių vaškas ar dramblio kaulo pincetas, bet kur kas egzotiškos priemonės – bičių pikis, skaldytos kriauklės ar šikšnosparnių kraujas. Tuomet intymi depiliacija buvo propaguojama dėl higienos bei religinių įsitikinimų.

Jei ankstesniais laikais intymioji depiliacija dažniausiai buvo populiari tam tikrame visuomenės sluoksnyje (pavyzdžiui kilmingųjų ar laisvo elgesio moterų – kurtizanių), tai šiandien pastaroji nesvetima daugeliui, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar socialinio statuso. Įvairūs visuomenės apklausos tyrimai rodo, jog už šią procedūra pasisako dauguma respondentų, įvardindami pastarąją kaip būtinybę siekiant higienos, grožio bei kokybiškesnio seksualinio gyvenimo.

Pagrindinė problema slypi fakte, jog dauguma intymios depiliacijos atžvilgiu esame kompleksuoti: visokiais būdais kovojame su nepageidaujamais plaukeliais patys, o apie kvalifikuotus specialistus, kurių šiandien vis daugėja, net pagalvoti baiminamės. „Na, kaip aš čia dabar gulėsiu pusvalandį nuogas ir rodysiuosi kitam žmogui?“ Sąmoningai suprantama, jog toks požiūris kvailas (tai – pastarųjų darbas, neparodysi jiems nieko, ko šie iki šiol nėra matę), tačiau per save perlipti sunku.

Vengdami profesionalios depiliacijos, save skriaudžiate tiek psichologine, tiek fizine prasme. Esate priklausomi nuo iš po kelnaičių kraštelio „galvas“ tiesiančių plaukelių ir negalite atsiduoti akimirkos norams – visada turite pagalvoti, ar dar ne laikas depiliacijai. Negana to, savarankiškai atliekama intymios vietos depiliacija gali sugadinti estetinį kūno vaizdą ir sąlygoti rimtesnius sveikatos sutrikimus. Paraudusi oda, po depiliacijos atsiradę spuogeliai ar pūlinukai toli gražu nepuošia – norą pasipuošti seksualiais apatiniais teks ilgam pamiršti. Laikinas išvaizdos subjaurojimas – ne pati rimčiausia problema: meistriškumo bei higienos trūkumas gali grėsti infekcija ar net kraujo užkrėtimu.

bikinis

Kaip nugalėti kompleksus ir atverti depiliacijos specialisto kabineto duris?

Norite prisijungti prie vis augančio skaičiaus moterų bei vyrų, adekvačiai vertinančių savo kūną ir nebijančių jo patikėti į specialistų rankas? Pasinaudokite šiais elementariais patarimais, kaip „užmigdyti“ kompleksus:

  • susitikite su depiliacijos specialistu iš anksto – pažinkite jį ne tik kaip profesionalą, bet ir kaip žmogų. Jei pastarojo asmeninės savybės bus priimtinos, tikėtina, bus lengviau patikėti net pačią intymiausią paslaptį. Aišku, galbūt jūs laikotės priešingos nuostatos ir manote, jog betarpiškas bendravimas su specialistu nėra būtinas – elkitės taip, kaip jums atrodo tinkamiausia.
  • paverskite šią procedūrą atrakcija – keliaukite kartu su geriausia drauge ar net antrąja puse.
  • prižiūrėta intymi vieta siejasi ne tik su higiena, bet ir seksualumu – įsivaizduokite, kokiomis naujomis spalvomis nušvis jūsų intymus gyvenimas!
  • geri depiliacijos specialistai nestovi vietoje – išbando vis naujas technologijas. Fotoepiliacija – viena iš karščiausių  naujovių. Metodo esmė: impulsinė šviesa veikia plauko svogūnėlius, šie iškrenta, o vėliau – auga vis šviesesni ir retesni, kol, po individualaus procedūrų kurso, augimas užslopinamas. Ši technologija rekomenduojama ir bikini depiliacijai. Veikiami tik plaukeliai, aplink esanti oda nėra dirginama. Skausmas depiliacijos metu, aišku, juntamas, bet su kiekvienu procedūros pakartojimu vis mažėja. Diskomfortą neabejotinai atperka galimybė džiaugtis tobulai atrodančia bikini sritimi neįtikėtinai ilgai.