Bikini depiliacija vašku namuose – kaip sumažinti skausmą

Bikini depiliacija vašku namuose

Tikriausiai būtų sunku surasti žmogų, kuriam bikini plaukelių šalinimo procedūra kelia malonumą. Bandome ją atidėlioti, nukreipti mintis, tačiau atėjus laikui, nebelieka kur trauktis. Kad ir kiek daug neigiamų emocijų kelia šis procesas, jis neprivalo būti nepakeliamai skausmingas. Yra keletas būdų, kuriais galima sumažinti nemalonius pojūčius bikini depiliacijos metu.

Planuokite depiliaciją po menstruacijų. Savaitę po menstruacijų moters pakeliamo skausmo riba yra aukščiausiame taške. Galvokite taip: jei prieš menstruacijas dėl suaktyvėjusių emocijų jus pravirkdo sentimentali reklama, nieko baisaus, jei ašarą išspausite depiliuojant jautriausią savo kūno vietelę.

Pradėkite po truputį. Jei tai jūsų pirmoji depiliacija vašku, nenorėkite visko iš karto – atsisakykite Braziliškos depiliacijos. Ją galėsite išbandyti antrą, o gal ir trečią kartą.

Pasirūpinkite oda – nušveiskite. Dieną prieš depiliaciją tinkamai pasirūpinkite savo bikini zona duše – pašalinkite negyvas odos ląsteles. Taip lengviau pasieksite trumpesnius plaukelius, procesas bus efektyvesnis ir skausmingo plėšimo vienam ploteliui nereikės kartoti kelis kartus.

Netylėkite. Kalbėjimas su savimi tikrai neatrodo kvailai, ypač tada, kai tai padeda malšinti skausmą ir nukreipti mintis nuo jo šaltinio. Nevaržykite savęs ir nekentėkite tyliai.

Išgerkite nuskausminamųjų. Taip, vaistais piktnaudžiauti ne valia, tačiau jūsų laukia tikrai daug valios reikalaujanti procedūra, tad galite išgerti nestiprių skausmą malšinančių vaistų tabletę.

Taisyklingai kvėpuokite. Skausmą gali slopinti ne tik kvėpavimo sulaikymas, bet ir teisingas įkvėpimo ir iškvėpimo metas. Giliai įkvėpkite, kai vaškas yra užtepamas iš iškvėpkite tuo metu, kai juostelė yra nuplėšiama.

 

Filme „40 ir vis dar skaistus“ aktorius Steve Carell atliko krūtinės plaukų šalinimo vašku sceną. Visi žinome, koks šis aktorius talentingas, tačiau depiliacijos scena nebuvo suvaidinta – plaukai jam rauti iš tikrųjų. Akrotius norėjo žiūrovams perteikti natūralią emociją, tad atsisakė montažo ir pareikalavo tikros procedūros. Tiesa, vėliau jis to pasigailėjo, mat skausmas buvo kur kas didesnis, nei S. Carell tikėjosi.