Kaip pasiruošti gimdymui – bikinio depiliacija

Nėštumo metu moters organizme vyksta begalės pokyčių. Vieni padeda jaustis ypatingai ir pakiliai, tačiau dėl kitų tenka griebtis už galvos. Turbūt pagrindinė problema moterims nėštumo metu yra bėdos su sparčiau pradėjusiais augti plaukais. Žinoma jei sparčiau auga tik galvos plaukai, tai labai puiku. Visgi neretai labiau pastebimas plaukelių augimas zonose, kurias norėtųsi išlaikyti prižiūrėtas ir glotnias.

Nėščiosioms nerekomenduoja naudoti jokių depiliacijos rūšių, kad nebūtų pakenkta vaisiui. Tai kaip susitvarkyti ir toliau jaustis puikiai?

Bikinio depiliacijos būdai

Nėštukėms gali padėti vyrai, jei žinoma jais pakankamai pasitikite. Taip pat galite naudoti skutimosi peiliukus, kurie tikrai puikiai padės sumažinti šią problemą. Vertėtų nepamiršti, kad mitas jog būtina atlikti depiliaciją prieš vykstant gimdyti yra neteisingas ir šiais laikais niekam nerūpi kaip atrodo jūsų bikinio zona. Vienintelis gimdyme dalyvaujančių žmonių tikslas ir rūpestis, kad vaikelis gimtų sveikas ir gimdyvė liktų sveika.

Depiliacinis kremas

Dar vienas puikus būdas nėštukei yra depiliacinis kremas. Visgi jis gali sukelti netikėtų neigiamų emocijų ar pasikeitus hormonams galite tapti jam alergiška. Todėl būtina jį išbandyti ant mažos zonos ir pastebėjus, kad ypač jautriai reaguojama šios procedūros atsisakyti. Jei depiliaciniam kremui alergija neatsirado, tai galima jį naudoti ir toliau. Tai ženkliai efektyvesnis būdas nei skutimosi peiliukai, nes pašalinti plaukeliai atauga lėčiau.

Vaškas

Vaškas yra po truputį nykstanti procedūra namie, tačiau išlieka tarp nepavojingų būsimoms mamytėms. Tiesa jei jūsų jautrumas ir odos jautrumas padidėja, reikėtų jo atsisakyti. Depiliacija vašku gali sukelti staigių ne malonių pojūčių, o tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų vaikeliui.

Jei norite sužinoti daugiau patarimų apie mamoms rūpimus klausimus būtinai apsilankykite šioje svetainėje http://vaikas123.lt/category/mamoms/.