Ar bikini šukuosenos vis dar madingos?

Prisipažinkite: žvelgdami į išoriškai prisižiūrėjusias moteris, bent kartą leidote sau mintimis nukrypti žemiau…Ne, nieko čia iškrypėliško! Kalbėti apie intymios vietos šukuosenas yra taip pat normalu, kaip jomis rūpintis. Ar ši tema dar neprarado savo aktualumo?

bikini-mados

Į depiliacijos tendencijų kaitą žvelgiant

Būtina paminėti, jog bikini šukuosena nėra kažkokia šių dienų naujiena. Šios tradicijos ištakos siekia senąsias civilizacijas (Mesopotamija, Senovės Egiptas, Senovės Roma). Tiesa, bikini bei kitų kūno dalių depiliacija buvo atliekama ne tik rūpinantis higiena ar vaikantis madą, bet ir dėl visiškai kitokių priežasčių, nei tai darome šiandien – religiniais sumetimais, demonstruojant savo statuso išskirtinumą ir panašiai. Intymios kūno vietos gražinimas buvo atliekamas visiškai pašalinant plaukelius, formuojant tam tikrą figūrą ar plaukus nudažant (nedaug kuo skiriasi nuo šiuolaikinių bikini šukuosenų, ar ne?). Visuomenės aktualijos tiesiogiai įtakojo ir dailiosios lyties atstovių plaukuotumą. Itin „gauruoti“ laikai atėjo moterims kovojant dėl emancipacijos: tai buvo savotiškas protestas prieš vyrus bei bandymas priimti save tokią, kokią gamta sukūrė. Visgi moters noras būti patraukliai sau ir vyriškajai lyčiai bei suvokimas, jog bikini srities depiliacija neatsiejama nuo higienos nugalėjo – šiandien „augmenija“ kelnaitėse atrodo gana egzotiškai.

Ar bikini šukuosenos vis dar madingos?

Bikini depiliacija šiandien

Intymios vietos depiliacija šiuolaikinei moteriai atrodo tokia pat savaime suprantama, kaip kojų, pažastų ar nepageidaujamų veido plaukelių šalinimas. Prieinamų depiliacijos metodų gausa (vaškas, cukraus pasta, skutimosi peiliukai, lazeris ar fotoepiliacija) leidžia kiekvienai pasirinkti tinkamiausią, ko dėka proceso metu juntamas skausmas bei kiti nemalonūs pojūčiai sumažinami iki minimumo, o glotnia oda galima džiaugtis itin ilgai.

Bikini depiliacija šiandien nereiškia plaukelių apkarpymo žirklėmis ar visiško nuskutimo – galima rinktis iš įvairių šukuosenų variantų – juostelės, trikampiai ar kitos geometrinės figūros, širdelės, zuikučiai, o gal net norimi inicialai: pasirinkimas priklauso tiek nuo konkrečių norų, tiek nuo tuo metu vyraujančių tendencijų. Dėl šios grožio paslaugos kreipiamasi pas specialistus, bet atsiranda nemažai moterų, pasiryžtančių intymų meną kurti savomis rankomis.

Bikini šukuosenos yra madingos ir, nesunku nuspėti, savo populiarumo nepraras ateityje – keisis tik jų variacijos: nuo niekuo neišsiskiriančių tradicinių iki šokiruojančių išskirtinių. Bikini depiliacija neatsiejama nuo higienos, o šukuosenos – galimybė parodyti savo išskirtinumą šiek tiek netradiciniu būdu bei nustebinti mylimąjį. O tai mums, moterims, bus visada aktualu, ar ne?