Kokios šukuosenos tinka bikini srityje?

Paprastai bikini srities šukuosenos piešinys pasirenkamas atsižvelgiant į plaukų tankumą, gaktos formą ir asmeninius pageidavimus. Dauguma šukuosenų atliekamos kirpimo mašinėle arba tiesiog su skustuvu. Rezultatas nėra ilgalaikis, užtat galima ekspermentuoti, kaskart realizuoti vis naujus sumanymus, sukurti nuotaiką atspindinčią intymios vietos šukuoseną. Nors yra daugybė būdų tapti seksualia, tik Jūsų vieninteliui skirta šukuosena sugrąžins aistrą į rutina virtusį šeimyninį guolį.

Bikini depiliacija. Intymios vietos šukuosenos

Bikini šukuosenos pasižymi fantazijų ir formų įvairove

Pagrindines intymios vietos šukuosenų formas galima suskirstyti į kelias grupes:

  • Paprastas bikini – šią procedūra darosi dauguma moterų, pašalindamos plaukelius taip, kad jie nesimatytų, užsidėjus maudymosi kostiumėlį ar tiesiog kelnaites.
  • Prancūziškas bikini – kai yra paliekama siaura plaukų juostelė, kitaip dar vadinamas „dalinis braziliškas bikini“.
  • Braziliškas bikini – kai pašalinami visi plaukeliai. Nusiteikite, kad atrodysite kaip mergaitė.

Siekdami ilgalaikio rezultato į pagalbą pasitelkite depiliaciją lazeriu arba fotoepiliaciją – būtent taip savo intymios vietos grožybes prižiūri filmų saugusiems aktoriai, erotinių fotosesijų modeliai.

Tiesa, naudojant ilgalaikius plaukų šalinimo būdus nepavyks skurti įmantrių šukuosenų, nes tam trukdo kvadratinė prietaiso antgalio forma. Bet įvairios juostelės, stačiakampiai, kaladėlės – tokias šukuosenas puikiai pavyks atlikti. Bet nepamirškite, kad šiais būdais padarytos grožybės išliks labai ilgą laiką, todėl piešinį pasirinkite atsakingai.

O ką mano lietuvaitės? Kiek Joms bikini depiliacija apskritai yra svarbi?

Bikini depiliaciją atlieku...

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai:

Bikini depiliacija – tai intymi, didelio diskretiškumo reikalaujanti procedūra. Naudojantis fotoepiliatoriumi tai galima atlikti tiesiog savo namuose, o plaukų šalinimo rezultatas – ilgalaikis.