Lietuvaičių bikini stiliaus tendencijos

Lygu ir švelnu it pas kūdikį, intriguojanti juostelė, o gal mylimojo vardas: kaip bikini srities depiliaciją vertina lietuvaitės ir kokioms šukuosenoms teikia pirmenybę?

bikini-sukuosenos

Vis dar kuklios, bet po truputį įsidrąsina

Suvokimą, jog depiliacijos reikalauja ne tik kojos ar pažastys, bet ir intymi kūno dalis, turi didžioji dalis moterų ir merginų. Kosmetologijos kabinetuose dirbančios specialistės gali paliudyti tendenciją, jog ši procedūra  aktuali ne tik vasarą, kuomet baiminasi sulaukti pajuokos dėl iš po  apatinės maudymosi kostiumėlio dalies kyšančių plaukelių – klienčių srautu nesiskundžiama ištisus metus. Aišku, nemenkai daliai moterų, prieš pasiryžtant šiai delikačiai procedūrai, tenka perlipti per save: mintis, jog kažkas kažką daro pasilenkus tau tarp kojų, neatrodo labai viliojanti…Tačiau nepakeliamas skausmas bandant savarankiškai susitvarkyti bikini zoną, liūdnas pasekmes atnešančios klaidos bei būtinybė nuolat kartoti depiliaciją galiausiai priverčia kreiptis pas profesionalą.

Bikini zona – ypač jautri, tad depiliacija turi būti atliekama itin profesionaliai ir surandant konkrečiu atveju priimtiniausią metodą. Itin populiarūs skutimosi peiliukai šios vietos priežiūrai nėra tinkami – oda sudirginama, plaukeliai pradeda įauginėti. Rekomenduojama depiliacija karštu vašku arba cukraus pasta. Lietuvaitės vis dažniau išbando ir tokius inovacinius metodus kaip fotoepiliacija, kuri ne tik sumažina plaukelių įaugimo pavojų, bet ir leidžia itin ilgai mėgautis glotnia oda.

bikini depiliacija

Kokias šukuosenas slepia lietuvaičių kelnaitės?

Kalbant apie bikini depiliaciją, aktualu ne tik plaukelių šalinimo metodai, bet ir intymioje vietoje formuojamos šukuosenos. Pastarųjų tendencijos, kaip ir daugelis kitų mados aktualijų, pasiekia mus iš užsienio. Visgi ir šioje vietoje viršų paima mūsų mergaičių kuklumas. Jei užsienietės savo slaptą vietelę įsidrąsina nudažyti įvairiomis spalvomis, o iš plaukelių suformuotą paveikslėlį, tarkime – kačiuką, papuošti blizgančiais akmenukais, tai lietuvaitės su tokiu prašymu kreipiasi gerokai rečiau. Dažniausia to priežastis – noras nustebinti partnerį bei suteikti įvairovės intymiam gyvenimui. Kasdienai dažniausiai pasirenkamos tradicinės bikini šukuosenos – braziliška (pašalinami visi plaukeliai), prancūziška (paliekama siauresnė ar platesnė juostelė), trikampiukai bei kitos figūros.

Akivaizdi tendencija, jog lietuvaitės suprato bikini depiliacijos būtinybę. Tai – ne tik higienos būdas, bet taip pat galimybė prisidėti prie intymaus gyvenimo kokybės gerinimo. Nors vis daugiau moterų dėl šios procedūros atlikimo kreipiasi į specialistus bei išbando tokias modernias naujoves kaip fotoepiliacija, tačiau dažniausiai prašoma suformuoti tradicinę šukuoseną – kažkas įmantresnio paliekama ypatingoms progoms.