Neskausminga bikini zonos epiliacija namuose

Ne visoms moterims drąsu eiti pas kosmetologę ir prašyti padailinti bikini liniją. Iš tiesų gėdytis nėra ko, juk tai – kosmetologės darbas. Ir vis dėlto, jeigu jums tai nemalonu, bikini depiliaciją galite pasidaryti ir namuose. Svarbiausia – laikytis keletos paprastų taisyklių, kad rezultatas būtų džiuginantis ir be didelio skausmo.

Neskausminga bikini zonos epiliacija namuose

* Jei visai nepakenčiate skausmo, likus valandai iki procedūros išgerkite piliulę nuo skausmo. Bet tai galioja tik tuo atveju, jei iš tiesų esate labai jautri.

* Bikinio zoną nušluostykite drėgna antibakterine servetėle. Taip pašalinsite bakterijas, kurios vėliau galėtų išprovokuoti odos sudirgimus ar pūlinukus.

* Įsitaisykite šviesioje vietoje prieš patogų veidrodį. Jei reikia, naudokitės reguliuojamu ir didinamuoju veidrodžiu.

* Numatykite, kokios formos plaukelių lopinėlį paliksite ir, jei reikia, tą vietą apveskite kosmetiniu pieštuku. Kirpimo mašinėle aplink išsirinktą formą nutrumpinkite visus plaukelius iki 2—4 milimetrų. Kuo trumpesni jie bus, tuo mažiau skaudės, kai rausite juos vašku.

* Kad oda būtų ne tokia jautri ir mažiau jaustumėte skausmą, nusipirkite specialią kamerėlę ledui šaldyti ir šiek tiek pašaldykite planuojamą depiliuoti zoną. Prieš depiliaciją ją gerai nusausinkite. Geriausia – jei depiliuojamą zoną pabarstysite vaikiška pudra, kuri sugers visus drėgmės likučius. Jei oda bus drėgna – vaškas savo darbo neatliks.

* Labai svarbu prieš depiliaciją odą gerai nušveisti: tai užkirs kelią plaukelių įaugimui ir spuogelių atsiradimui.

* Depiliuokite karštu vašku, būtų puiku, jei prie jo dar būtų pridėta ir aliejaus odai minkštinti. Patepsite juo tas vietas, kuriose pašalinsite plaukelius, — ir dar mažiau skaudės. Vašką pašildykite mikrobangų krosnelėje, kas 30 sekundžių ją stabdydama ir pamaišydama jį medine mentele. Vaškas bus paruoštas, kai taps panašus į medų ar skystą karamelę. Tepkite jo po truputį ant odos plaukelių augimo kryptimi. Šalinkite prieš plaukelių augimo kryptį

* Žiūrėkite, kad vaškas nebūtų per karštas. Kaskart jo patepusi bent 20 sekundžių palūkėkite, kol atvės, tik tada klokite specialią plėšiamąją juostelę. Viena ranka įtempkite odą ties ta vieta, nuo kur pradėsite plėšti, o kita staigiu judesiu raukite juostelę. . Labai svarbu, kad neplėštumėte vaško staigiai į viršų, nes sužeisite odą. Juostelė turi būti staigiai traukiama palei odą.

* Subtiliausioms bikinio srities vietelėms naudokite tik vaško juosteles. Sukarpykite jas į smulkesnes dalis, pašildykite tarp delnų, atskirkite vieną nuo kitos ir tokiu pat principu kaip anksčiau klokite, kur reikia, ir plėškite.

* Neskubėdama sutvarkykite visas bikinio srities kerteles. Vaško likučius pašalinkite kosmetiniu ar natūraliu aliejumi. Plaukelius, kurių neįveikė vaškas, pašalinkite pincetu.

* Kelias dienas po šios procedūros naudokite antiseptines priemones ir vis švelniai nušveiskite vietas, padailintas vašku, — beveik iki nulio sumažinsite įaugusių plaukelių tikimybę.

Ir dar, įsidėmėkite labai svarbią taisyklę: priešingai nei gali pasirodyti, daugiau vaško ant odos tikrai negarantuoja geresnės kokybės. Iš tiesų – kuo plonesnis sluoksnis, tuo lengviau plaukučiai pašalinami.

Susiję straipsniai: