Bikini šukuosenos – kas patinka vyrams?

Lietuva vis dar yra ganėtinai konservatyvi šalis, todėl retai išgirsime viešai kalbant apie intymius dalykus ar bikini šukuosenas. Visgi toks dalykas ir netgi mados šiuolaikiniame pasaulyje egzistuoja ir yra labai įtraukiantis malonumas. Moterys itin mėgsta ir stengiasi rūpintis savo išvaizda ir kiek įmanoma labiau ją puoselėja. Tačiau ką apie tai mano vyrai ir ar jie turi savo mėgstamiausias bikini šukuosenas?

Kas patinka vyrams?

Taigi prieš keletą metų viena depiliacijos studija atliko tyrimą apie intymios zonos šukuosenas ir priežiūrą. Rezultatai buvo išties įdomūs. Daugelis vyrų tvirtino, kad visgi jiems labiausiai patinka kai moters bikinio zonoje išvis nėra jokių plaukelių. Paklausus apie bikinio šukuosenas, neretai buvo išgirstamas juokas ir lydintis klausimas – kam to reikia?

Žinoma buvo ir tokių, kurie manė jog moteriai aplamai nereikia nieko keisti savo bikinio zonoje ir ją turėtų išlaikyti kiek įmanoma natūralesnę. Dar viena dalis vyrų tvirtino, kad jiems nors ir priimtina visiškai natūrali šukuosena, visgi norėtųsi bent šiek tiek patrumpintų plaukelių. Be abejo vis dar yra tų kuriems labiausiai patinka braziliškas kirpimo stilius. Kitų rūšių šukuosenos atrodė patrauklios tik labai mažai daliai vyrų.

Ar vyrai rūpinasi savo bikinio zona?

Labai dažnai manoma, kad bikinio zona ir jos priežiūra yra skirta tik moterims. Po šios apklausos paaiškėjo, kad tai yra mitas ir netgi 72 % vyrų bent jau trumpina bikinio zonos plaukus. Tai labai patinka moterims ir jos labiau vertina vyrus kurie prisižiūri.