Depiliuodamos gaktą lietuvės – maksimalistės

Specializuota interneto svetainė Depiliacija.eu vykdo apklausą, kurios metu yra tiriami gaktos plaukų depiliavimo įpročiai tarp lietuvių. Apklausoje, kuri vykdoma nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio, jau dalyvavo per 1000 interneto lankytojų.

Depiliuodamos gaktą lietuvės - maksimalistės

Lietuvaitės, skirtingai nei amerikietės, pirmenybę teikia pilnai bikini depiliacijai

44 proc. tyrimo dalyvių nurodė, kad atlieka „pilną brazilišką“ depiliaciją, t.y. šalina visus plaukelius bikini srityje. 33 proc. apklaustųjų paminėjo, kad atlieka tik dalinę bikini depiliaciją, o 23 proc. teigė, kad gaktos plaukelių visiškai nešalina.

Atlikti šį tyrimą Lietuvoje paskatino prieš keletą metų JAV Tarptautinės Seksualinės terapijos organizacijos atlikta studija. Lyginant Lietuvoje ir JAV atliktų apklausų duomenis matosi, kad lietuvaičių gaktos plaukų depiliavimo įpročiai linkę į kraštutinumus – lietuvaitės pirmauja arba visiškai šalindamos intymius plaukus, arba jų visiškai nedepiliuodamos.

Tik 21 proc. 18-24 metų merginų JAV visiškai šalina plaukelius bikini srityje, o vyresnėse amžiaus grupėse šis procentas dar mažesnis. Lietuvės atlikdamos „pilną brazilišką“ depiliaciją turi kur mažiau kompleksų ir yra liberalesnės.

Tačiau tik 12 proc. 18-24 metų JAV merginų nurodė, kad gaktos visiškai nedepiliuoja. Tuo tarpu beveik dvigubai daugiau lietuvaičių laikosi konservatyvaus požiūrio ir gaktos plaukelių visiškai nešalina.

Bikini depiliaciją atlieku...

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai:


Bikini depiliacija – tai intymi, didelio diskretiškumo reikalaujanti procedūra. Naudojantis fotoepiliatoriumi tai galima atlikti tiesiog savo namuose, o plaukų šalinimo rezultatas – ilgalaikis.