Fotoepiliatorių palyginimas: Silk’n ir Philips

Fotoepiliatorių palyginimas: Silk'n ir Philips

Pamažu didėjant fotoepiliatorių pasiūlai, darosi vis sunkiau pasirinkti. Vienas puikiai atrodo televizijos ekrane, kitas giriamas ir liaupsinamas internete, trečią galima netgi išbandyti nemokamai, tad tarp pasirinkimo galimybių gali ir galva apsisukti. Norėdami padėti jums išsirinkti geriausią ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančią plaukelių šalinimo priemonę, pristatome Hairfree.lt atliktą fotoepiliatorių palyginimą. Čia apžvelgiami Silk’n ir Philips fotoepiliatoriai, sulaukiantys daugiausia dėmesio ir svarstymų.

Fotoepiliatorių palyginimas: Silk'n ir Philips

*Visą lentelę galite rasti ČIA

 

Hairfree.lt pagal lentelėje pateiktus duomenis sudėliojo pliusus bei minusus.  Nors visi nagrinėjami prietaisai yra patvirtinti kliniškai, Lumea Essential ir PhilipsLumea SC2001/01 neturi JAV Maisto ir vaistų valdybos suteikto sertifikato. Su šiais dviem modeliais draudžiama šalinti veido plaukelius, kai tuo tarpu Silk’n Flash&Go ir Silk’n Flash&Go Luxx netgi turi papildomą veidui skirtą šviesos modulį, dėl kurio fotoepiliacija veiso srityje tampa kur kas malonesnė ir estetiškesnė.

Fotoepiliatoriui labai svarbu aplikatoriaus plotas – kuo jis didesnis, tuo didesnį odos plotą pasieks šviesos impulsai ir plaukelių šalinimo procedūra bus greitesnė bei produktyvesnė. Pateiktų prietaisų sąraše nepralenkiamas yra Silk’n SensEpil fotoepiliatorius, kurio aplikatoriaus plotas sudaro net 6 kvadratinius centimetrus – tai yra dvigubai daugiau, nei likusių 5 prietaisų plotas.

Greičiausiai pastebėjote, jog Silk‘n bei Philips prietaisai skiriasi ir impulsų skaičiumi. Atliekant viso kūno procedūrą (veido sritis, pažastys, rankos, bikini zona, šlaunys, blauzdos), vidutiniškai sunaudojama apie 1000 blyksnių. Jų skaičius gali nežymiai kisti, atsižvelgiant į aplikatoriaus plotą, žmogaus kūno sudėjimą, tačiau norint suskaičiuoti procedūras, preliminariai tai padaryti galima. Štai kada aktualus tampa impulsų skaičius. Jį būtų galima vadinti savotiška būsimų procedūrų išraiška, tačiau tobulėjant technologijoms, Silk‘n aplenkė varžovus ir pristatė fotoepilatorius su keičiamomis lemputėmis. Tad šioje kovoje ryžkiai konkurentus pralenkia ir į priekį išsiveržia Silk‘n prietaisai Flash&Go, Flash&Go Luxx ir SensEpil. Įsigijus keičiamas blyksnių lemputes, šiuos prietaisus galėsite naudoti vėl ir vėl, o likusius, pasibaigus blyksnių skaičiui, teks tiesiog išmesti.

Tiesa, jei plaukelius nusprendėte šalinti tik nuo tam tikros kūno vietos, pakaks ir fotoepiliatoriaus su fiksuotu blyksnių skaičiumi, svarbiausia, kad pasirinktumėte geriausią, saugiausią ir Jums patogiausią variantą.