Efektyvi fotoepiliacija namuose

Pastaruoju metu Lietuvoje vis labiau populiarėja plaukų šalinimas fotoepiliacijos būdu, procedūras atliekant ne specializuotoje grožio klinikoje, bet tiesiog savo namuose, su specialiai tam skirtu prietaisu, vadinamu fotoepiliatoriumi. Šiuo metu rinkoje siūloma įsigyti daug įvairios plaukams šalinti skirtos įrangos, tarpusavyje besiskiriančios savo galimybėmis.

Geriau susigaudyti pasiūlymų gausoje Jums padės Lietuvoje parduodamų asmeninio naudojimo fotoepiliatorių palyginimas.

Modelis Plotas Saugumas Technologija Trukmė*
Silk’n SensEpil
Fotoepiliatorius Silk'n SenSepil
6 cm² CE / FDA sertifikuotas HPL™ 25 min.
(1 blyksnis kas 3,5 s)
Silk’n Pro
Fotoepiliatorius Silk'n Pro
6 cm² CE / FDA sertifikuotas HPL™ 25 min.
(1 blyksnis kas 3,5 s)
Silk’n Flash&Go
Fotoepiliatorius Silk'n Flash&Go
4 cm² CE / FDA sertifikuotas HPL™ 40 min.
(1 blyksnis kas 3,5 s)
Remington
I-Light
2 cm² Tik CE sertifikuotas IPL 50 min.
(1 blyksnis kas 2 s)
Philips Lumea 3 cm² Tik CE sertifikuotas IPL 2 val.
(1 blyksnis kas 4 s; reikalingas laikas pakrauti baterijas)
Tria Beauty 0,8
cm²
CE / FDA sertifikuotas Diodinis
lazeris
7 val.
(1 blyksnis kas 2 s; reikalingas laikas pakrauti baterijas)

(*) Procedūrų trukmė – laikas, kiek vidutiniškai trunka viena plaukelių šalinimo procedūra nuo abiejų kojų

Lentelėje apžvelgiami tik Europos Sąjungoje (CE) ir JAV (FDA) sertifikuoti prietaisai (sureitinguoti pagal procedūroms atlikti reikalingą laiką), rodantys, kad su jais saugiai ir efektyviai atliksite ilgalaikes plaukelių šalinimo procedūras.

Rinkoje galima rasti įvairių fotoepiliatorių modelių (pvz. Panda, Espil, Viss IPL), kurie neturi kokybę patvirtinančių sertifikatų ir leidimo šiais prietaisais prekiauti Europos Sąjungoje. Tai Azijos gamintojų produkcija, klientus viliojanti žemesne kaina ir įspūdingais techniniais parametrais, kurių efektyvumas ir saugumas nėra patvirtintas nei JAV, nei Europos Sąjungoje. Klientai įsigydami šiuos prietaisus kartu prisiima ir pilną atsakomybę dėl savo sveikatos bei įrangos patikimumo, nes kai kada deklaruojamos techninės charakteristikos gali smarkiai skirtis nuo praktikoje demonstruojamų rezultatų.

Kaip matote, rinkis yra iš ko ir kiekviena ar kiekvienas pasirinks tai, kas labiausiai atitiks jo lūkesčius. Šiuo metu Lietuvoje fotoepiliatorių galite įsigyti internetinėse parduotuvėse, tačiau prekybos sąlygos jose gali smarkiai skirtis. Nepatingėkite pasidomėti ar visas prekes pardavėjas turi sandėlyje ir per kiek laiko pristatys užsakytą prekę, ar yra galimybė pirkti lizingu, atsiskaityti po prekės pristatymo, ar yra įdiegtos saugų atsiskaitymą internetu ir pirkėjo asmens duomenų saugumą užtikrinančios priemonės.

1 comment to Efektyvi fotoepiliacija namuose

  • Kristina

    Negaliu atsidžiaugt savo sensepil. Sunaudojau tik vieną kasetę, o plaukelių maždaug 40proc. jau nebėra (patikėkit, pas mane jų laaaaaaaaabai daug buvo). Procedūrą atlikau tik du kartus, o rezultatai tokie akivaizdūs. iš pradžių bijojau naudoti, nes anksčiau lankiausi soliariume ir buvau vis dar ruda, bet pabandžiau, viskas gerai. Esu labai laiminga ir rekomenduoju visoms:)