Fotoepiliacijos namuose privalumai

fotoepiliatoriu privalumai

 

Šiuolaikinė grožio pramonė siūlo daugybę naujovių ir inovacijų. Viena jų yra namuose naudoti skirti fotoepiliatoriai – prietaisai šviesa pašalinantis nepageidaujamus kūno plaukelius. Šis metodas yra puikia alternatyva visoms priemonėms, kurias esate išbandę: skustuvams, vaško juostelėms, epiliatoriams ir kt. Tai puikus rezultatas, kuris išsilaiko palyginti ilgą laiką, o modernūs prietaisai yra saugūs naudoti savarankiškai. Taigi dabar norint pašalinti plaukelius netgi nereikia keliauti pas grožio specialistą. Susipažinkite su privalumais, kuriais mėgaujasi daugybė vartotojų iš viso pasaulio, pasirinkusių fotoepiliatorių pagrindine priemone nepageidaujamiems plaukeliams šalinti.

Depiliacija be skausmo

Fotoepiliatorius veikia skleisdamas šviesos bangas, kurios ir paveikia plauko folikulą. Pasiekusi savo tikslą, šviesa virsta šiluma, todėl procedūros metu nejuntamas joks skausmas. Tai technologija, kuri veikia švelniai, tad tinka ir jautriai odai. Skausmas yra daugelio depiliacijos būdų šalutinis poveikis, kuris sudirgina odą ir sukelia nemalonių pojūčių, išliekančių netgi po procedūros.

Ilgalaikis rezultatas

Daugelis depiliacijos būdų yra trumpalaikiai, tad procedūras tenka dažnai kartoti. Žinoma, tai priklauso nuo individualių savybių, tačiau kad ir koks būtų odos tipas ar plaukelių struktūra, fotoepiliatoriaus naudojimas leis gerokai suretinti depiliacijos procedūras. Naudojimo pradžioje fotoepiliacija reikalinga dažniau, tačiau vėliau visi plaukeliai yra palaipsniui paveikiami ir pakanka tik palaikyti rezultatą. Dažniausiai pakanka vos vienos procedūros per porą mėnesių, o tai rezultatas, kurį gali užtikrinti tik profesionalų teikiamos brangios depiliacijos procedūros.

Lygi ir glotni oda

Fotoepiliatoriaus veikimas apsiriboja odos paviršiumi, prietaisas yra sukurtas taip, kad veiktų tik patį plaukelį. Dėl šios priežasties oda lieka lygi ir glotni, dailiai atrodo iš karto po procedūros. Šviesos bangos nedirgina net jautrios odos, o namuose naudoti skirtas prietaisas yra visiškai saugus. Laikantis naudojimo taisyklių, pakenkti odai tiesiog neįmanoma – fotoepiliacija naudojama jau daugiau nei 15 metų ir nepastebėta jokių neigiamų ilgalaikio naudojimo priemonių. Taigi, šalinkite plaukelius fotoepiliatoriumi ir džiaukitės gražiai atrodančia oda iškart. Išvenkite odos paraudimo, sudirgimų, nemalonaus tempimo jausmo ar sausumo.

Patogumas

Prietaisas iš karto veikia tam tikrame odos plote, tad nereikia taikytis į kiekvieną plaukelį, o tai sutaupo daug laiko. Fotoepiliatoriumi naudotis paprasta, pavyzdžiui, kojų depiliacija užtrunka maždaug pusvalandį. Naudojant prietaisą kaip pagrindinį depiliacijos būdą, procedūros yra retos, tad sutaupysite išties daug laiko.

Fotoepiliatoriai yra nedideli ir atrodo diskretiškai, todėl juos patogu pasiimti su savimi vykstant į kelionę. Skirtingų formų fotoepiliatoriai yra pritaikyti prie individualių poreikių, tad tikrai lengvai atrasite tokį, kurį lengva ir patogu laikyti rankoje.

Savo procedūras namuose galite planuoti tada, kai jums patogu. Tai apsaugo nuo papildomų rūpesčių, kuriuos sukelia lankymasis pas grožio specialistus: apsilankymo datos ir laiko derinimo, kelionės iki grožio salono ir kt. Taigi, rezultatas toks pats puikus, o vargo daug mažiau.

Universalumas

Fotoepiliacija pasižymi universalumu. Šis metodas plaukeliams šalinti tinka tiek moterims, tiek vyrams. Kai kurie gamintojai netgi siūlo specialiai vyrams sukurtų fotoepiliatorių, kurie išsiskiria savo dizainu.

Vieną fotoepiliatorių galima naudoti įvairioms kūno zonoms depiliuoti, tad vienas prietaisas lengvai išspręs nepageidaujamo plaukuotumo problemas.

Mažesnės išlaidos

Fotoepiliatoriaus įsigijimas padės sutaupyti. Kokybišką prietaisą sėkmingai naudosite ne vienerius metus, o rezultatas visada bus puikus. Įvertinkite tai, kad išvengsite papildomų kosmetinių priemonių pirkimo ir lankymosi grožio salonuose. Tai modernus būdas pasirūpinti savo odos grožiu neišleidžiant daugybės pinigų ir užsitikrinant puikų rezultatą bei patogumą.