Fotoepiliatorių Silk’n palyginimas

Ilgalaikis plaukelių šalinimas lazeriu ir intensyvia pulsine šviesa (fotoepiliacija) yra seniai naudojimas ir plačiai taikomas šiuolaikinis epiliacijos metodas, o procedūrų efektyvumą ir saugumą patvirtina jau kelis dešimtmečius vykdomi klinikiniai tyrimai.

Fotoepiliatoriai Silk’n – tai prietaisai, kuriuose naudojama patentuota HPL (Home Pulsed Light) technologija, kuri leidžia nepageidaujamų plaukelių atsikratyti lengvai, saugiai ir ilgam laikui. Fotoepiliacijos namuose procedūrų metu, intensyvios šviesos blyksniai pasiekia po oda esančius plaukų svogūnėlius (folikulus) ir juos sunaikina, o plaukai neatauga labai ilgą laiką. Ši technologija skleidžia pikinės energijos, tačiau labai mažos trukmės šviesos energijos impulsus, todėl fotoepiliacija namuose tampa neskausminga procedūra, kurių metu nereikia naudoti jokio odą šaldančio ar raminačio gelio.

Fotoepiliatorių Silk’n šeimą sudaro platus modelių spektras, kuriame geriau susiorientuoti padės šis skirtingų plaukus šalinančių aparatų palyginimas.

111

222