Fotoepiliatorių Silk’n ir Rio palyginimas – kuris geriausias?

Fotoepiliatorių Silk'n ir Rio palyginimas

Fotoepiliatorių gausybėje šiandien galima ir pasimesti, ypač, jei šia epiliacijos rūšimi pradėta domėtis visai neseniai. Daugybė modelių, skirtingi gamintojai, skambūs reklaminiai šūkiai ir techninės informacijos stoka dažną verčia rinktis intuityviai. Nežinote, kaip išsirinkti geriausią ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančią plaukelių šalinimo priemonę? Pateikiame Hairfree.lt atliktą populiariausių ir daugiausia dėmesio sulaukusių Rio ir Silk’n fotoepiliatorių palyginimą.

Lyginami Silk’n SensEpil XL, Flash&Go Luxx, Glide 150000, Glide 300000 bei Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro prietaisai:

Apžvelgiant Hairfree.lt pateiktus duomenis, galima daryti išvadą, kurį fotoepiliatorių rinktis ir kuris labiausiai tinkamas naudojimui namuose. Vienas didžiausių skirtumų tarp pateiktų Silk’n ir Rio fotoepiliatorių modelių yra tai, jog Silk’n aparatai yra patvirtinti kliniškai bei JAV Maisto ir vaistų valdybos. Tuo tarpu Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro šių sertifikatų neturi.

Visuose fotoepiliatoriuose galimas intensyvumo reguliavimas, o Silk’n Glide serijos prietaisuose yra ir nepertraukiamos pulsacijos rėžimas – šviesos impulsai skleidžiami tiesiog fotoepiliatoriumi slenkant per odą. Taip pat skiriasi ir aparatų pulsavimo greitis. Silk’n prietaisai šviesos impulsą gali skleisti kas 1-3.5 sekundės, o Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro tai daro lėčiau – kas 4-5 sekundes.

Silk’n Flash&Go Luxx fotoepiliatorius turi veidui skirtą papildomą šviesos modulį, dėl kurio fotoepiliacija veido srityje tampa kur kas malonesnė ir estetiškesnė, o likusiais prietaisais plaukeliai nuo visų kūno plotų šalinami nekeičiant modulio. Skiriasi ir kūno bei veido procedūrų trukmė. Ši trukmė priklauso nuo fotoepiliatoriaus intensyvumo greičio ir aplikatoriaus ploto. Kuo jis didesnis, tuo didesnį odos plotą pasieks šviesos impulsai ir plaukelių šalinimo procedūra bus greitesnė bei produktyvesnė.

Vienas svarbiausių ir dažniausiai fotoepiliatoriaus pasirinkimą nulemiančių kriterijų – tai impulsų skaičius. Atliekant viso kūno procedūrą (veido sritis, pažastys, rankos, bikini zona, šlaunys, blauzdos), vidutiniškai sunaudojama apie 1000 blyksnių. Jų skaičius gali nežymiai kisti, atsižvelgiant į aplikatoriaus plotą, žmogaus kūno sudėjimą, tačiau įmanoma preliminariai suskaičiuoti procedūras. Silk’n SensEpil XL ir Flash&Go Luxx bei Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro fotoepiliatorių lemputės gali būti keičiamos, tad esant būtinybei, yra galimybė pratęsti prietaiso „gyvavimo laikotarpį“. Glide serijos prietaisai šios galimybės neturi, tačiau didelis blyksnių resursas yra pakankamas ilgalaikiam plaukelių šalinimui. Tad svarbiausia, kad pasirinktumėte geriausią, saugiausią ir Jums patogiausią variantą.

  • Silk’n aparatai yra patvirtinti kliniškai bei JAV Maisto ir vaistų valdybos, Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro – ne;
  • 2 iš 4 Silk’n fotoepiliatorių turi nepertraukiamos pulsacijos rėžimą, Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro – ne;
  • Silk’n prietaisai šviesos impulsą gali skleisti kas 1-3.5 sekundės, o Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro tai daro lėčiau – kas 4-5 sekundes;
  • Silk’n Flash&Go Luxx fotoepiliatorius turi veidui skirtą papildomą šviesos modulį;
  • Silk’n aparatai turi odos spalvos sensorių, Rio Hello Skin ir Rio Salon Pro – ne.

Daugiau sužinoti apie Silk’n fotoepiliatorius galite čia.