Fotoepiliacija – moterys taria „TAIP!”

Fotoepiliacija

Leidžiant nemažą sumą produktui, kurio prieš tai dar neišbandėte, gali būti rizikinga. Abejonės, ar investicija atsipirks, stabdo ir dažnai užkerta kelią atrasti kažką išties vertą dėmesio ir lėšų. Tad visus, vis dar skeptiškai žvelgiančius į ilgalaikį plaukelių šalinimą fotoepiliacijos būdu namuose, kviečiame išklausyti fotoepiliatorių Silk’n Flash&Go įsigijusių moterų atsiliepimus.

Meri

Meri teigia, jog buvo taip pavargusi nuo plaukelių skutimo, jog vien mintis apie ilgalaikį plaukelių šalinimą buvo pakankama motyvacija įsigyti fotoepiliatorių. Moteris rezultatus pastebėjo iš karto, mat visą gyvenimą ją vargino tamsūs, šiurkštūs plaukai, sąlygoti ne tik tamsaus gymio, bet ir kasdienio skutimo. Maža to, plaukelių paslėpti nepavykdavo net po pedkelnėmis, tad akivaizdūs pokyčiai jau po trečios procedūros ypatingai pradžiugino Meri. Ji teigia esanti labai patenkinta ir rekomenduoja fotoepiliatorių Flash&Go visai savo šeimai bei draugams.

Melinda

Melinda norėjo įsitikinti, ar fotoepiliatorius veiks kūno plotus, kurie niekada anksčiau nebuvo skusti. Moteris teigia baiminusis, jog nepavykus gydymui, plaukeliai ant rankų ataugs storesni ir tankesni. Ji buvo maloniai nustebinta, jog fotoepiliatorius plaukelius nuo rankų pašalino taip pat puikiai, kaip ir nuo kojų. Jau beveik metai, kaip moteris naudoja Flash&Go ir džiaugiasi beveik visiškai pašalintais nepageidaujamais plaukais.

Džoana

Džoana fotoepiliatorių naudojo viso kūno plaukelių šalinimui, įskaitant net rankų ir kojų pirštus. Moteriai ypač patinka, kokia švelni ir lygi jos oda tapo po fotoepiliacijos seansų. Džoana gyvena netoli paplūdimio, tad prieš kiekvieną apsilankymą jame, tekdavo nerimauti dėl kūno plaukuotumo ir kęsti ilgas bei erzinančias skutimosi procedūras kiekvienąkart. Pradėjusi naudoti Flash&Go, moteris nesijaudindama rengiasi berankovę palaidinę ir nebegaišta laiko skutimui. Ji teigia, jog didelė dalis draugų nori skolintis iš jos šį prietaisą, pakeitusį moters gyvenimą ir suteikusį pasitikėjimo savimi.