Madingiausi depiliacijos būdai

Grožio pasaulis nenumaldomai keičiasi ir atranda vis efektyvesnių būdų išlaikyti jaunystę kuo ilgiau. Moterys vis labiau myli ir puoselėja savo odą bei stengiasi išlaikyti kuo mažesnį plaukuotumą. Tačiau nepageidaujamų plaukelių šalinimo pasaulyje taip pat vyrauja įvairios mados ir naujos tendencijos. Pasižvalgykime po dabartines madas ir jų efektyvumą.

Madingiausi depiliacijos būdai

Depiliacija tai yra nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo viso kūno. Populiaru šalinti plaukelius nuo veido, kojų, bikinio bei pažastų sričių. Lietuvoje gausu įvairių specialistų kurie siūlo depiliacijos paslaugas ir jas atlieka daug efektyviau ir profesionaliau nei depiliacija atlikta namų sąlygomis.

Fotoepiliacija

Fotoepiliacija yra vienas moderniausių būdų šalinti plaukus ir vis labiau populiarėjantis. Nors šios procedūros kainos yra ganėtinai aukštos, jos tikrai to vertos. Pirmiausia todėl, kad po pirmųjų 4-6 procedūrų efektas gali išlikti iki metų. Žinoma, rezultatas labai priklauso nuo odos, plaukelių spalvos ir teisingo procedūrų kartojimo laiko.

Fotoepiliacija veikdama plaukelio folikulą šviesa jį sunaikina ir taip užkerta kelią vėl išaugti. Tačiau šviesa veikia tik aktyvius plaukelius, todėl būtina ją kartoti numatytu laiku. Praleidus procedūrą ar atlikus ne plaukelių augimo metu, ją reikės vėl pakartoti ir galima nusivilti rezultatais.

Depiliacija vašku

Depiliacija vašku yra itin madinga, dėl savo paprastumo ir prieinamumo kiekvienam. Ją galima atlikti net ir namie, prieš tai įsigilinus į depiliacijos pagrindus ir supratus kaip tai veikia. Neretai moterys pamiršta nušveisti odą kurį laiką prieš procedūrą, todėl padaugėja įaugusių plaukelių ir tenka ieškoti pagalbos pas specialistus.  Vaško depiliacija yra efektyvi iki 3-4 savaičių.

Visgi grožio procedūros geriausiai yra atliekamos specialistų ir tokiu būdu galima sumažinti šalutinio poveikio atsiradimo riziką.