Fotoepiliatorių įvairovė

dailios kojos

Fotoepiliacija yra neskausmingas ir vienas moderniausių būdų pašalinti nuo odos nepageidaujamus plaukelius. Fotoepiliatoriai pasižymi moderniu dizainu, patogiu naudojimu, o šviesa pagrįsta technologija užtikrina puikią odos būklę. Didelėje fotoepiliatorių įvairovėje gana sudėtinga išsirinkti, kokį įrenginį įsigyti, tad kviečiame susipažinti su skirtingais fotoepiliatorių parametrais ir įvertinti jų svarbą pagal asmeninius poreikius.

Blykstės galingumas

Fotoepiliatorius pašalina plaukelius paveikdamas juos pulsinės šviesos bangomis, kurias skleidžia įrenginio blykstė. Tai vienas svarbiausiu parametrų, kuris nurodo optimalų galingumą. Kuo galingumas didesnis, tuo daugiau šviesos skleidžia blykstė. Renkantis rekomenduojama atsižvelgti į šį parametrą įvertinus savo kūno plaukų ir odos struktūrą. Jei dvejojate, visada pasitarkite su kvalifikuotu specialistu, kuris padės pasirinkti. Be to, kai kurie fotoepiliatoriai yra reguliuojamo galingumo, tai ypač patogu, jei planuojate šiuo įrenginiu dalintis su kitu žmogumi, pavyzdžiui, skolinti draugei.

Fotoepiliatoriaus darbinis plotas

Tai prietaiso šviesos paviršiaus plotas, kuris standartiškai svyruoja apie 4-6 kv cm. Kuo didesnis šis plotas, tuo didesnis odos plotas yra paveikiamas vieno blyksnio metu. Taigi naudojant didesnio ploto fotoepiliatorių prireiks mažiau blyksnių, tačiau jei planuojate šalinti plaukelius nuo veido, mažesnis plotas leistų tai padaryti tiksliau. Įvertinkite, kuriose zonose dažniausiai naudosite fotoepiliatorių – tai leis pasirinkti optimalų variantą.

Papildomi priedai

Renkantis fotoepiliatorių atkreipkite dėmesį į priedus. Kai kurie fotoepiliatoriai turi specialius antgalius, kurie pakeičia šviesos paviršiaus plotą, tad juos patogu universaliai naudoti. Taip pat naudingas ir fotoepiliatoriaus dėklas, kuris užtikrina saugų prietaiso laikymą iki kito naudojimo, apsaugo jį nuo drėgmės ir dulkių.

Maitinimo tipas

Visi fotoepiliatoriai yra elektriniai pritaisai. Skirtumas tik tas, kad vieni jų yra maitinami laidu, o kiti turi įkraunamas baterijas, tad naudojimo metu judesių jokie laidai nevaržo. Įvertinkite, kuris variantas jums patogesnis. Pavyzdžiui, įkraunamą fotoepiliatorių patogiau pasiimti į keliones ar išvykas, jį naudojant nereikia galvoti apie netoliese esantį elektros lizdą, todėl galima procedūrai rinktis patogiausią vietą namuose.

Šviesos šaltinio modulis

Kokybiški patikimų gamintojų fotoepiliatoriai yra sukurti taip, kad ištikimai tarnautų ne vienerius metus. Jų šviesos šaltinio moduliai yra keičiamo dalys, kurios turi savo limitą. Būtent tai ir nurodo blyksnių skaičiaus parametras, kuris dažniausiai pateikiamas prie kiekvieno fotoepiliatoriaus aprašo. Dažniausiai šis skaičius siekia nuo 750 iki 40 tūkst. blyksnių limitą. Šis parametras labai veikia fotoepiliatoriaus kainą, tad yra svarbus priimant sprendimą pirkti. Kuo didesnis blyksnių skaičius, tuo ilgiau naudosite fotoepiliatorių be papildomų investicijų ir pakeitimų. Įvertinkite tai, taip pat jau prieš pirkdami galite pasidomėti fotoepiliatoriaus lempos keitimo kainomis.

Kodėl skiriasi kainos?

Rinkoje daugybė gamintojų siūlo savo fotoepiliatorius, o jų kainos yra iš tikrųjų skirtingos. Šį prietaisą galima įsigyti vos už keliolika ar keliasdešimt eurų, o brangiausiųjų kainos siekia šimtus. Visgi susigundyti maža kaina neapsimoka – pigiausi fotoepiliatoriai prastai atlieka savo funkciją ir trumpai veikia. Jų lempos nėra keičiamos, tad netrukus reikės pirkti naują įrenginį, o tai, savaime suprantama, yra brangiau.

Kainą lemia ir gamintojo vardo žinomumas, ir reklamos kiekis. Čia galioja tos pačios taisyklės, kaip ir renkantis bet kurį kitą grožio prietaisą. Vis dėlto gerai identifikuoti pasirinkimą padeda garantijos laikotarpio ilgis – kuo ilgesnę garantiją suteikia gamintojas, tuo patikimesnis ir kokybiškesnis yra gaminys. Investicija į brangesnį fotoepiliatorių visada atsipirks ir leis sutaupyti, nes išvengsite papildomų išlaidų perkant vienkartines depiliacijos priemones. Pirkdami fotoepiliatorių el. parduotuvėje Hairfree.lt visada būsite tikri, kad įsigyjate kokybišką, efektyvų ir ilgaamžį prietaisą, skirtą nepageidaujamų plaukelių šalinimui ilgam ir be skausmo.