Renkamės ilgalaikį būdą pašalinti plaukelius

ilgalaikis plauku salinimo budas

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas visada sukelia nepatogumų. Rinkoje siūloma daug depiliacijos priemonių: depiliaciniai kremai, vaško juostelės, skustuvai, epiliatoriai ir kt. Tačiau visų šių priemonių rezultatai yra trumpalaikiai, tad depiliacijos procedūras tenka gana dažnai kartoti. Ieškant naujų priemonių plaukelių šalinimui ir siekiant ilgalaikio efekto, buvo pasitelktos naujos technologijos. Tai plaukelių šalinimas lazeriu arba fotoepiliacija namuose. Abu šie metodai suteikia ilgalaikį rezultatą, tačiau turi keletą esminių skirtumų.

Depiliacija lazeriu

Šalinant plaukus lazeriu, plauko folikulas yra sunaikinamas šviesa. Šis metodas laikomas vienu efektyviausių metodų ir yra atliekamas grožio centruose ar specializuotose grožio klinikose. Procedūros metu specialistas, naudodamas specialų lazerinį depiliatorių, pašalina nepageidaujamus plaukelius. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukelių tankio, struktūros ir atspalvio. Vis dėlto vienos procedūros nepakanka, rezultatui pasiekti reikalingas visas procedūrų ciklas. Kaip alternatyva šiai procedūrai pas grožio specialistus buvo sukurti fotoepiliatoriai, kurie yra tinkami naudoti namuose, savarankiškai.

Fotoepiliacija namuose

Savarankiškam naudojimui skirtas fotoepiliatorius veikia taip pat, kaip ir įranga, kurią naudoja grožio specialistai. Šviesa tarsi „nusitaiko“ į plauko folikulą ir jį paveikia virtusi šiluma. Fotoepiliatoriai, sukurti naudoti namuose yra saugūs, spinduliuoja universaliai tinkamas šviesos bangas. Todėl šiuo depiliacijos būdu yra pasiekiami ilgalaikiai rezultatai. Be to, plaukeliai pašalinami efektyviai, be skausmo ir odos paviršiaus pažeidimų, nesukelia trumpalaikiams depiliacijos metodams būdingų nemalonių padarinių.

Fotoepiliacijos namuose privalumai

Fotoepiliatoriai sukurti taip, kad juos būtų lengva ir patogu naudoti savarankiškai. Viskas, ką reikia padaryti – tai pulsine šviesa apšviesti norimą depiliuoti odos plotą. Šis metodas nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo ar įgūdžių iš vartotojo.

Tiesa, vienos fotoepiliacijos procedūros namuose taip pat nepakaks. Kūno plaukai šviesos impulsų yra paveikiami tik aktyvioje augimo stadijoje, tad siekiant maksimalaus rezultato, pirmiausiai procedūra turėtų būti atliekama kas porą savaičių, vėliau – kas mėnesį, o vėliau rezultato palaikymui pakartojama kartą per porą mėnesių. Tai visada puikus rezultatas ir puiki alternatyva trumpą efektą turintiems depiliacijos būdams.

Sprendimas įsigyti fotoepiliatorių suteikia laisvę rinktis: galite planuoti depiliacijos procedūras tada, kai jums patogu. Nereikia vykti į saloną ar grožio kliniką ir derinti savo grafiko su specialistu, tad tai labai patogu. Modernūs šiuolaikiniai fotoepiliatoriai atrodo diskretiškai ir yra itin kompaktiški, tad prietaisą patogu visada pasiimti su savimi, net jei vykstate į kelionę. Kartu tai ir pigesnis pasirinkimas – fotoepiliatoriaus įsigijimas kainuos mažiau nei visas procedūrų ciklas pas grožio specialistus. O rezultatas bus toks pats puikus, ilgalaikis ir be nepageidaujamų šalutinių poveikių.

Ką verta žinoti renkantis fotoepiliatorių?

Fotoepiliatorių gamintojai siūlo daugybę įvairių modelių, tad galite rinktis jums patogiausią ar labiausiai patinkantį. Atkreipkite dėmesį į tai, kad dalis modelių yra su laidu, o kiti turi įkraunamus akumuliatorius.

Daugelis fotoepiliatorių yra universalūs, tačiau jei planuojate depiliuoti ne tik kojas, bet ir jautresnes zonas (pavyzdžiui, pažastų, bikini zoną ar veidą), pasidomėkite, ar konkretus fotoepiliatorius tam yra tinkamas.

Fotoepiliatoriai tinka naudoti tiek vyrams, tiek moterims, tad tai tikras išsigelbėjimas turintiems jautrią odą. Fotoepiliatoriai yra veiksmingi ir efektyvūs šalinant įvairių atspalvių, tankumo ir struktūros plaukelius, tačiau neveikia tuo atveju, jei plaukeliai yra balti ar labai šviesūs. Jei plauko stiebas neturi pigmento, šviesos technologija neranda „taikinio“ ir negali paveikti plauko folikulo.

Naudojant fotoepiliatorių yra išvengiama daugybės problemų, kurias dažnai sukelia kiti depiliacijos būdai. Odos sausumas, paraudimas, nemalonus tempimo jausmas, įbrėžimai ir įaugę plaukeliai – pasirinkę fotoepiliatorių galite pamiršti visas šias problemas.